1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozgrzany Falcon nie czyta płyt.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ziutas, Maj 17, 2013.

1. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witajcie dobrzy ludzie.

Kolega ma problem ze swoim Falconem (nie pierwszy zresztą), a mianowicie jakiś rok temu wymieniałem mu napęd lite-on 16d2s, nówka sztuka ze sklepu, bo stary przestał działać. Od jakiegoś czasu ma tak, że od razu po włączeniu wszystkie płyty działają i się instalują, ale jak po paru minutach się zagrzeje konsola, to już kaplica. Call of duty zdąży się zainstalować, ale np. Hitman: rozgrzeszenie już nie. Nierozpoznana płyta, komunikaty z miękka ściereczką, itd. Niedawno zrobił test: wystawił konsolę na balkon, na płytki w chłodny dzień i wszystko działało bez zarzutu dłuższy czas. Stąd wniosek, że chyba jego napęd nie lubi wyższych temperatur.
    Macie jakiś pomysł na to? Dodam, że ma najnowszy dash i Lt3.0.
    Mam identyczna konsole prawie z tego samego dnia i działa do tej pory tak jak wyszła z fabryki.

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    skoro laser tak sie zachowuje to do wymiany.

4. ziutas

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hmmm, a nie można jakoś w takiej sytuacji odwlec wymiany? Krucho u kumpla z kasą, a gdzieś mu się wala po domu taka taśma termoizolacyjna (nie wiem, czy tak to się zwie -coś jak w samochodach sportowych na kolektorze) i zastanawiał się, czy nie mógłby napędu od spodu podkleić tym. Czy to może wpłynąć negatywnie na konsolę?
    No i ostatnie pytanie: ile kosztuje laser do tego napędu? Lite-On 16d2s, konsola bodajże z sierpnia 2008 roku. I czy jest może ktoś z Lublina lub okolic, kto ma w ofercie takie lasery? Nie chciałbym kupować z alledrogo niepewnych egzemplarzy.

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2

5. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ale co się dzieje dokładniej ?
    u mnie było coś takiego że wogóle nie czytał płyt to nasmarowałem prowadnice od lasera :)

6. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Pewne ,ze naped sie nagrzewa od radiatora z gpu, bo nad nim lezy.

7. ziutas

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No właśnie. I czy da się go jakoś odizolować od radiatora? Albo jakoś go bardziej schłodzić? Wiatraczek? Wymiana pasty? Nie chcę sam grzebać metodą prób i błędów, bo to jest Falcon. Działa, bo działa, ale w każdej chwili może przestać.

OBEY ZIUTAS !! GT-S5660 with Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum