1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozkręcanie pada do xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zuraw1989, Styczeń 20, 2012.

1. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siemano mam pytanie czy tym srubokrętem YATO YT-2623 Wkrętak torx security t8x75 mm OKAZJA (2013621096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. rozkręcę pad do xboxa ?? jak nie to prosze o podanie srubokręta jakim będę mógł to zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    jak najbardziej ,co chcesz zrobic w srodku?? moze ci pomoc w czyms,sam wczoraj zmienialem galki z modulami a wiec sluze pomoca.

4. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Upewnij się i napisz do sprzedawcy czy ten wkrętach jest z otworkiem.

5. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzieki za info chce wyczyscic pada dlatego ze scina mi na padzie x (przycisk) dlatego chce rozkrecic i zobaczyc o co chodzi.Możecie mi powiedzieć czy dam rade jakims innym czytalem ze płaskim sie da ale nie chce nic zepsuć.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    powiem szczerze, że ja nie mam takiego śrubokręta i musiałem wyłamać wszystkie te wystające druciki na śrubkach. posłużyłem się płaskim śrubokrętem (długo mi to szło - efekt mierny) i cienkim pilnikiem (efekt natychmiastowy :D )
    pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum