1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozkręcanie xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez agent, Grudzień 9, 2010.

1. agent

agent Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Mam takie pytanie ponieważ rozkręcałem dziś xboxa z filmikiem ze spryciarzy.pl i utknąłem na otworzeniu obudowy z tyłu. Nie mogę otworzyć tych zaczepów, wpycham śrubokręt w tą dziurkę i nic. proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Trzeba po kolei wciskac srubokret w te otwory od zaczepow, jednoczesnie probujac rozdzielic obie czesc obudowy - wtedy po odblokowaniu zaczepu nie wskoczy on ponownie na miejsce.
    Za kazdym razem jak nacisniesz srubokretem w otwor zaczepu to powinienes uslyszech charakterystyczny "click".
    Jak odklikasz wszystkie to obudowa pusci z tej strony, a potem jak zalatwisz zaczepy z przodu to bedzies mial obudowe w 2 kawalkach^^

Wczytywanie...

Poleć forum