1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozłącza co chwile pada xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zaba84, Październik 17, 2015.

1. zaba84

zaba84 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    W-w
    Witam...
    Mam problem abo z padami(2szt) albo z konsolą(niewypałem)...
    Sprawa wygląda tak żę podczas gry wyskakuje komunikat "że pad został odłączony, nacisnij przycisk ..." oczywiscie mruga znaczek X na padzie.
    Dzieje cię tak co chwile przez 5 min a nieraz stanie sie tak raz na godzine a nieraz cały wieczór cisza. Aktualizowałem pady na kablu i nie pomogło.
    Zmieniałem baterie, zamieniałem pady itp, i nic nie pomaga ....

Co jest nie tak to wina padów, baterii czy tej konsoli której bym nie kupił jakbym wiedział ze to taki szrot.... ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Podstawowe pytanie aktualizowane pady bo to jest podstawą

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

4. zaba84

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    W-w
    Tak podłączałem pady poprzez usb i robilem aktualizacje oprogramowania ....
    Nieraz pady działają ok przez wieczor i moze raz zgubi polaczenie, a nieraz przez 5 min ciagle rozłacza ...

5. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    jeżeli tak się dzieje z 2 padami to ja bym obstawiał na jakąś usterkę z konsolą...

6. zaba84

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    W-w
    Dzieje się tak z dwoma.... testowałem różnie, jak zaczeło rozłączać jednego to odrazu podłączyłem drugiego i to samo, zmieniałem baterie, akumulatorki itp i to samo.... Próbowałem porozmawiac online z pomoca techniczna po angielsku i upierali się żeby odłączać całkowicie konsole od produ na kilka minut zeby sie odswieżyła nie wiem co to ma do tego....
    Dotego zauważyłem ze konsola ma chyba problem z połączeniem internetu przez wifi... Router mam z sasiednim pokoju a konsola pokazuje 2 kreski zasiegu a tablet, laptop itp pokazuja max zasieg....

7. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Weź spróbuj podpiąć pad kablem jak będzie ok to włóż jeszcze inne baterie do padów jak Będzie to samo czyli wywalac pady to uszkodzony jest moduł Rf w konsoli

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

8. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    no to lipa faktyczne. a weź zrób taki głupi manerw. mianowicie podłącz pada pod pc(o ile masz). pad wtedy z pc się zsynchronizuje. następnie, by grać na konsoli, musisz ponownie zsynchronizować pady. i kto wie, może to pomoże?(chyba że jest sposób na ponowne zsynchronizowanie, ale ja o takim nie wiem)
    to pewnie głupie, ale kto wie, skoro już nic zrobić nie można? :D

edit: widzę, że dopisałeś o problemem z wifi. to może faktycznie konsoli wina?... :/

9. zaba84

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    W-w
    Z bateriami już kombinowałem, nawet podginałem te blaszki w padzie bo myslalem że może nie styka coś....
    Mówię, nieraz przez godz dwie jest og normalnie gram a nieraz co minute rozłacza, nie ma reguły....

Ale mogło by się coś juz w konsoli popsuc jak ona w listopadzie bedzie miala dopiero rok?

10. zaba84

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    W-w
    W poniedziałek będe dzwonił na infolinie, ciekawe co mi powiedza. Dodam że puki co to kombinowałe na rózne sposoby z tymi padami tak jak podają na stronie xbox-a... Nie pomagało ....

11. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    a moze to ma związek z zakłóceniami jakimiś. w zakresie 2.4-5GHz?
    wiesz, jakieś cb radio, albo modele rc w pobliżu? bo już nie wiem, co. :D

12. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    CB Radio ? Zakłóca pady ? no come on ;)

Ja to bym nie kombinował tylko zgłaszał na stronie MS i zamawiał kuriera... konsola ma być sprawna i już a nie że ja muszę robić jakieś kombinację alpejskie żeby wszystko poprawnie działało...

13. zaba84

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    W-w
    Ale jakby coś zakłócało to bym miał problem z innymi urządzeniami, a problem jest tylko z xboxem i wcześniej nie było z nim problemów, ok 2 tyg temu zaczał się pierwszy problem z rozłączaniem padów i stopniowo się nasilał coraz czaściej je rozłącza...

14. zaba84

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    W-w
    Nie ukrywam że jest to denerwujący problem... bo jak w ważnym momęcie mi rozłączy to kilka sekund trwa zanim się na nowo połączy i wtedy to juz lipa zwłaszcza jak gram online ....

15. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    toż widać, ze to dodałem z przymróżeniem oka, bo już nie wiadomo co to za problem. choć z modelami rc, to ponoć jest w pobliżu GHz, ale tematu nie zgłębiałem nigdy, więc ręki nie dam sobie odciać. ;P
    zaba84, spróbuj ponownie zsynchronizować pady.

16. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A nie masz przypadkiem jakiegoś nowego nabytku w pokoju gdzie masz konsolę? Ewentualnie czy nie masz jakiegoś dekodera w pobliżu? Wcześniej były problemy z dekoderami nc+ jak się nie mylę :)

17. zaba84

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    W-w
    Po dzisiejszych testach i graniu sprawa wyglada tak:

Odpaliłem dziś konsole, zalogowałem sie itp.
    Podłączyłem kabel usb do konsoli i do pada, wszedłem w ustawienia i nastepnie aktualizacja kontrolera, pokazywalo "brak dostepnych aktualicaji" i nie dalo sie go zaktualizować.
    Odpaliłem gta online i po ok 10 min grania się zaczeło. Pad się rozłączył i tak było co chwile co się połączył to sie rozłączył, wariowało tak ok 30sekund, w tym czasie szybko włączyłem drugie pada a tego pierwszego wyłączyłem i i tak wariowało nadał aż się uspokoiło i grałem normalnie może z 30 min po czym znów zaczeło go rozłączać, wymieniłem szybko nowe bateryjki chociaż i tak te w padzie były ok, niestety nie pomogło. Podłączyłem pada pod kabel usb i tak sobie grałem kilka minut i było wszystko ok. Odłączyłem poda od kabla usb i znow po kilku minutach grania zaczęło rozłączać pada, powariowało tak kilka sekund po czym uspokoiło sie i grałem normalnie chyba z godzine. Po tej godzinie znów połączenie z padem zaczeło wariować i sie wku.. i wyłączyłem w piz... tą konsole....

Masakra jakaś................

Co do dekodera to mam dekoder z polsatu który stoi tak już od bardzo dawna ... Jedyny nowy sprzet który trafił do pokoju to ten xbox one, ale to bylo rok temu i wczesniej nie bylo takich problemów, problemy zaczeły się z xbox-em od niedawna...

18. f1older

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    a ja się zapytam po raz kolejny- czy synchronizowałes ponownie pada?

19. kuleczka91

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W takim wypadku to ja bym wysłała konsolę razem z padami na gwarancję i się nie wkurzała, bo prawdopodobnie Ci padł panel RF w konsoli :)

20. zaba84

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    W-w
    Tzn? Co masz na mysli.... mówimy o podłączeniu padów poprzez kabel usb? Czy przytrzymaniu małego czanego przycisku na padzie aż zacznie mrugać na czerwono?

21. kuleczka91

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W poście 7 Ci wytłumaczył: http://xboxforum.pl/threads/rozlacza-co-chwile-pada-xbox-one.150921/#post-1252756

Wczytywanie...

Poleć forum