1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozłączający sie Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Miłosz Kołodziejski, Czerwiec 15, 2013.

1. Miłosz Kołodziejski

Miłosz Kołodziejski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock, Poland, Poland
    Cześć, od jakiegoś czasu mam problem z Xbox Live. W routerze mam wszystkie porty odblokowane dla xbox live. Podłączając się konsolą do xbox live internet blokuje sie w modemie przez co nie idzie do routera i nie mam internetu ani na kompie ani na konsoli. Wie ktoś co może pomóc? Dzięki. ;3

2. Lotnik421 Xbox One

3. matt011

matt011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Może reset routera ? Jeśli nie pomoże spróbuj wgrać nowy firmware do routera.

Wczytywanie...

Poleć forum