1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozłączający się pad- jak to naprawić???

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez szymon217, Sierpień 15, 2012.

1. szymon217

szymon217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Okolice Gdańska
    Witam
    Parę miesięcy temu kupiłem sobie z allegro pada do X360. Jest on przewodowy i używany. Na początku było wszystko OK ale po pewnym czasie pad zaczął się rozłączać :crushed: Przez pewien czas jakoś sobie dawałem rade przez wykrzywianie kabla (wtedy wszytko jakoś działało) ale teraz to już praktyczniew ogule nie mogę na nim grać :( Zna ktoś sposób na naprawienie takiego pada???

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    wymiana kabla jedynie pomoze

4. szymon217

szymon217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Okolice Gdańska
    wiesz może ile takie coś morze kosztować ?
    Lub znasz morze jakiś domowy sposób?

5. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    "Może" :) Utnij kabel przy samej płytce pada, następnie jeszcze jakieś 15 cm, na końcu przylutuj zgodnie z kolorami :D

Wczytywanie...

Poleć forum