1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rozłączający się pad

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez joka013, Luty 19, 2013.

1. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    hej,
    od jakiegoś czasu borykam się z problemem w postaci rozłączającego się pada od x360. z tego co zauważyłem koszyczek od baterii jest jakiś luźny, gdy go podtrzymuje palcem jest ok, ale jak puszcze i potrząsnę padem to się rozłącza. tymczasowo rozwiązałem to przez nałożenie taśmy klejącej, żeby usztywnić koszyk.
    przekładałem też koszyk od innego pada, ale to nie pomogło, więc porady w stylu kup nowy koszyk są bez sensu.
    problem nie leży też po stronie baterii, że rozładowane czy coś, bo nie są :p

jakieś pomysły czy coś, o ile w ogóle, da się z tym zrobić? czy pozostaje kupno nowego pada?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: rozłączający się pad

tez mialem problem z aku. byly jakby za krotkie. okazalo sie ze uchwyty przy padzie sie wyrobily. niestety pozostaje recznie poprawic lub kupic obudowe pada.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)

4. joka013

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    o których uchwytach mówisz? mógłbyś to jakoś zaznaczyć na zdjęciu?
    Kod:
    http://rtg.in.ua/wp-content/uploads/2012/09/nsf-back.jpeg

5. dragon12

dragon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W jednym padzie miałem to samo. Weź koszyczek od baterii. Tam jest taka blaszka. Wygnij ją troche w swoją strone aby wystawała nad plastikiem. Gwarantuje , że będzie działać:)

1 osoba to lubi.
  6. jaqs

jaqs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie ta blaszke trzeba odgiac tylko styki wewnatrz koszyka, bo one od uzywania sa wcisniete do srodka i stad efekt "za krotkich" baterii. Wystarczy podgiac do gory troche i nie bedzie rozlaczalo przy potrzasaniu.

1 osoba to lubi.
  7. dragon12

dragon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem ten sam problem , kombinowałem z stykami wewnątrz koszyka też, tylko wysunięcie blaszki pomogło.

Niech joka013 sam przekona się co pomoze:)

8. joka013

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    odgiąłem blaszkę która jest od zewnętrznej strony koszyczka, póki co działa. włączyłem, potrząsałem i niby było ok, ale jest też czasem problem z włączeniem, więc prawdopodobnie blaszki od środka trzeba też odgiąć bo udało się go włączyć dopiero po wyjęciu koszyczka i dopchnięciu baterii.

9. kazimierz

kazimierz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a słuchajcie mam do was pytanie ???? Tą blaszkę na przedniej ściance to trzeba podgiąć do środka ( do wewnątrz ) czyli do baterii czy na zewnątrz CZYLI DO SIEBIE ??? PROSZĘ O PILNĄ ODPWOWIEDŹ!!!!!!!!!!???????????

Wczytywanie...

Poleć forum