Rozłączający się pad

HellKnight191

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Posiadam bezprzewodowego pada i czasem jak gram to pad mi się wyłącza. Nie jestem pewien ale dzieje się tak tylko wtedy jak przyciskam nerwowo guziki, najczęściej jak gram w tekkena 6. To normalne czy pad jest już na wykończeniu ?? Z góry dzięki za pomoc
 

Slowik

Świeżak
Świeżak
Może wymień baterie...?
 

Riiko

Banned
kup akumulatorki enrgizer albo duracell, ewentualnie sony [ 2200-2500mAh ] , pewnie grasz na bateriach to się nie dziw i jeszcze w tekkena 6 -.-
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
po pierwsze sprawdź baterie/akumulatorki ewentualnie naładuj te drugie
i dociśnij tą klapkę [pojemnik na akumulatory] tam czasem nie łączy
 

Jar

Użytkownik
Użytkownik
Mój 3letni pad miał to samo-zwyczajnie w świecie klapa z bateriami lekko odskakuje ale na tyle by baterie utraciły styk i pad się wyłącza. Dobrze wsadź baterie, mocno ale bez przesady wsadź packa do pada i powinno hulać.
 

Riiko

Banned
Ja mam takie akcje tylko jak padają akumulatorki [ale to raz na 2tygodnie] lub jak używałem raz zwykłych ^^
 

HellKnight191

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no właśnie mam teraz duracele wskaznik zużycia baterii pokazuje 3 kreseczki wiec to raczej nie to chociaż zobaczę jak skończą się ładować akumulatorki. Zobaczę jeszcze czy dociśnięcie klapki coś da :p Dzięki
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Musisz naładować baterie lub kupić nowe albo sam wyłączasz
 

Axee

Użytkownik
Użytkownik
Kup nowe akumulatorki lub baterie, bo tamte się już pewnie wykończyły i już zdychają:D
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Kup nowe akumulatorki lub baterie, bo tamte się już pewnie wykończyły i już zdychają:D
a ty moze przestań nabijać posty....

co do tematu...sprawdź blaszki w tym koszyku do bateri w padzie....może któraś się odgięła i powoduje rozlączanie
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
no właśnie mam teraz duracele wskaznik zużycia baterii pokazuje 3 kreseczki wiec to raczej nie to [..]
Nie sugeruj sie tym wskaznikiem, nie dziala tak jak trzeba dla "zwyklych" akumulatorow.
Lepiej zwracaj uwage na to, czy przycisk funkcyjny na srodku pada miga.
 

Do góry Bottom