1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozłączanie xlive

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez mk1981, Styczeń 2, 2016.

1. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Mam pewien problem. W czasie grania w multi w call of duty czasem zrywa mi połączenie i wylogowuje... Czy zdarza się to jeszcze komuś? Oczywiście z netem wszystko jest ok. Mam od UPC w Warszawie i nie jest to wina netu.
    Dzieje się tak u was?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. KalMaR75

KalMaR75 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem też tak ale w przypadku multi BF4, coś tam próbowałem zmieniać w routerze, ostatecznie jednak nic nie zmieniłem a problem sam zanikł następnego dnia. Myślę więc, że w moim przypadku coś się działo u dostawcy internetu.

4. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A raczej odstawiałam problemy z serwerami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum