1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozlaczanie z XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dziend0bry, Marzec 22, 2011.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Grałem przed chwila w MW2 (NONJTAG) i jak wiecie potrzeba do tego polaczenia z Live. Takze miałem i nagle pojawił sie komunikt dziend0bryPL połącz ponownie aby pograć, pozostały czas 10 minut
    To daje przewodnik Xbox -> Połącz z usluga Xbox LIVE -> łączy, łaczy -> komunikat o błędzie.
    Daje znowu Połącz.. czekam i to samo.. Takze wcisnałem sprawdz polaczenie i przeszło bez zadnych problemow, a potem bez problemu polaczylo..
    Co to za blad?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Z tego co wiem forum nie ma na etacie wróżki wiec raczej nikt sie nie domyśli jaki blad widziałeś, w jaki sposób łączysz konsole z netem ?

4. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    już ci pisałem oco kaman na pw

5. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Jak pisał kufer111 - w przypadku gier no-jtag rozlacza z Live w niektorych grach, wystarczy dolaczyc do grupy xbox live party, ale ja nie mam Golda i nie mogę :(
    Są jakieś inne sposoby?

Wczytywanie...

Poleć forum