1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozłączanie z XBL

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Booster1987, Maj 21, 2009.

1. Booster1987

Booster1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dresden,Niemcy
    Witam

Czy to normalne ze podczas grania odłącza Mnie od XBL?? Da rade ściągać DEMO i grac w tym samym czasie?? Bo jak zaczynam ściągać demo np red Faction i włączę sobie grę to pojawia się komunikat ze "rozłączono z usługa XBL(lub jakos podobnie)".

2. Lotnik421 Xbox One

3. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jaki masz internet? Radiowke? Jak tak to moze byc to powod. Moze byc to tez router.

4. leszcz

leszcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Nie można jednocześnie grać i pobierać plików na XBLM. Odłącza Cię może dlatego, że nie chcesz pobierać patchy do gier, co nie zmienia faktu, że przy włączeniu jakiejś gry wyświetli Ci się informacja o zatrzymaniu pobierania pliku. Podczas grania mnie też czasami odcina od Live bez jakiegoś większego powodu. Naciszkasz wtedy Guide button na padzie i wybierasz opcje "połącz do Xbox Live". Po tej czynności wracasz normalnie do gry.

5. Booster1987

Booster1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dresden,Niemcy
    Tak mam radiówkę...teraz mam połączone przez Router bo sąsiad jest podpięty do mnie...czyli nie ma racjonalnego wytłumaczenia dlaczego Mnie rozłącza??

6. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ma ;)

7. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Mi też czasem się rozłączy.
    Mam neta na lini TP z Netii + router i 2 kompy ; ), neta na x'a dzielę kompem.
    Jakoś nie ubolewam ; p

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To ciebie nie rozłącza z tego co piszesz tylko nie możesz pobierać, a jest to normalne. Jeśli rozłącza taki internet się nie nadaje do grania za duże pingi

9. methos23

methos23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Mam radiówke i kablem ethernet ciągne połączenie i śmiga ok 0 lagów . Przecież da sie grać i ściągać jednocześnie, ale nie raz rozłączy .....

Wczytywanie...

Poleć forum