1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozłączenie konta rodzica od moejgo

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marek92, Czerwiec 21, 2013.

1. marek92

marek92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, jak mogę odłączyć konto mojej mamy od mojego konta?
    Przy próbie zmian jakichkolwiek ustawień na xbox.live.com dostaję taki komunikat
    Jestem pełnoletni już od dawna, wcześniej tego nie widziałem. Czy można te konta jakoś rozłączyć?
    Pamiętam, że przy zakładaniu mojego konta nie byłem pełnoletni i poproszono mnie o zalogowanie się rodzica (i to był bląd, że to wtedy zrobiłem.)

Myślałem jeszcze nad tym, żeby założyć nowe konto, ale obawiam się, że przypisane gry do obecnego nie będą chciały zadziałać na drugim koncie.
    m.in. GTA IV...

Proszę o pomoc, pozdrawiam ;)

PS. kliknięcie na "Rodzic może zmienić Twoje uprawnienia tutaj." nic nie daje, nie przenosi mnie do żadnej strony, z której mógłbym się odłączyć od konta rodzicielki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    A próbowałeś zalogować się na to konto mamy i z niego spróbować rozłączyć

4. LomboKomboHajkikNaGlowe

LomboKomboHajkikNaGlowe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lohn
    Ym.... ja nie jestem pełnoletni, ale nie ustawiam takich głupstw aby ktoś miał prawa nad MOIM kontem... To jest TWOJE konto i nikt nie ma prawa Tobie w nim co kolwiek ustawiać / zmieniać bez twojej zgody....

Co do gier... Tak - gry zostają, ponieważ oba konta znajdują się na jednym dysku a nie dwóch tak że o gry nie masz się co martwić :)
    Takiego "problemu" jak ty nie miałem więc w 100% nie pomogę, ale jbc. to PW :)

Pozdrawiam!

5. marek92

marek92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej, dzięki za odpowiedzi.
    Przeszukałem całe konto mamy, Xbox, Hotmail, ale nie znalazłem żadnej opcji, żeby rozłączyć nasze konta.
    Najbardziej mnie zastanawia, czemu wcześniej coś takiego mi nie wyskakiwało...
    Generalnie to trochę niezręcznie logować mi się przez maila rodzicielki, a i sama matula tym faktem wydaję się być jakoś niepocieszona.

Jeszcze jedno pytanko - czy jak mam podpięte pod swoje konto gry (ale uwaga! w wersji na PC), to przy utworzeniu nowego konta na nowego maila tracę do nich dostęp? (gry kupione przez Steam, ale do uruchomienia wymagane zalogowanie poprzez Xbox Live) [generalnie dystrybucja cyfrowa to zło.]

6. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jak gra jest na dysku to nie znaczy że można grać w nią na każdym profilu bo gra przypisuje się do konsoli i konta na które zostało pierwotnie pobrane

Wczytywanie...

Poleć forum