1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ROZŁĄCZNIE SIE GRACZY FiFA 11

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pelikan15, Sierpień 21, 2011.

1. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Witam. Gdy gram w fife11 to gdy wygrywam +2:0 to inni gracze sie rozłączają miałem tak z 20 razy. Czy dostaje wtedy expa a im spada? Drugie pytanie to czy da się zapisać skład którym gram na live jeśli tak to jak? Bo muszę przed każdym meczem ustawiać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeśli ktoś po 5min gry wyjdzie to automatycznie jest wynik 3:0. Ranking rośnie/maleje
    Skład zmieniasz w menu głównym. Moja fifa -> skład. Jakoś tak, dokładnie nie pamiętam

4. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jakby ktoś nie zrozumiał:
    Jeśli ktoś wyjdzie w trakcie meczu to automatycznie osoba która wyszła przegrywa 3:0 a ten kto został wygrywa wynikiem 3:0. Ranking dla osoby która została rośnie, a ta która wyszła maleje.

5. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    nie wiem czy tak jest? bo mnie ranking nie intersuje. tylko czemu tacy idioci grają? :< człowiek chce pograć z kimś dla przyjemności, dla wyzwania, żeby nie ogrywać kolejny raz konsoli, która gra jak idiota albo jak cyborg tylko człowieka. W tym jest zabawa. Lubię przegrać by potem móc się zrewanżować, ani razu się nie rozłączyłem, ale inni już tak:( niestety takie życie, trzeba nabić wysoki ranking, żeby trafić na normalnych graczy.... podobno w fifie 12 ma być to jakoś poprawione i zablokowane takie ucieczki czy karane. ;)

6. Tallkido

Tallkido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    New York City
    masz szczerscie ze to nie fifa 10 bo tam jak dashboarda zrobiles to mecz sie nawet nie liczyl .

7. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Musze cie zmartwic, na wyzszym poziomie ludzie rownie czesto wychodza jak na niskim.

W 12, w trybie sezonu online gracze laczeni z osobami o podobnym % walkowerow.

Wczytywanie...

Poleć forum