ROZŁĄCZNIE SIE GRACZY FiFA 11

pelikan15

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Gdy gram w fife11 to gdy wygrywam +2:0 to inni gracze sie rozłączają miałem tak z 20 razy. Czy dostaje wtedy expa a im spada? Drugie pytanie to czy da się zapisać skład którym gram na live jeśli tak to jak? Bo muszę przed każdym meczem ustawiać.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Jeśli ktoś po 5min gry wyjdzie to automatycznie jest wynik 3:0. Ranking rośnie/maleje
Skład zmieniasz w menu głównym. Moja fifa -> skład. Jakoś tak, dokładnie nie pamiętam
 

65userow

Banned
Jeśli ktoś po 5min gry wyjdzie to automatycznie jest wynik 3:0. Ranking rośnie/maleje
Jakby ktoś nie zrozumiał:
Jeśli ktoś wyjdzie w trakcie meczu to automatycznie osoba która wyszła przegrywa 3:0 a ten kto został wygrywa wynikiem 3:0. Ranking dla osoby która została rośnie, a ta która wyszła maleje.
 

scooby666

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czy tak jest? bo mnie ranking nie intersuje. tylko czemu tacy idioci grają? :< człowiek chce pograć z kimś dla przyjemności, dla wyzwania, żeby nie ogrywać kolejny raz konsoli, która gra jak idiota albo jak cyborg tylko człowieka. W tym jest zabawa. Lubię przegrać by potem móc się zrewanżować, ani razu się nie rozłączyłem, ale inni już tak:( niestety takie życie, trzeba nabić wysoki ranking, żeby trafić na normalnych graczy.... podobno w fifie 12 ma być to jakoś poprawione i zablokowane takie ucieczki czy karane. ;)
 

Tallkido

Użytkownik
Użytkownik
masz szczerscie ze to nie fifa 10 bo tam jak dashboarda zrobiles to mecz sie nawet nie liczyl .
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Musze cie zmartwic, na wyzszym poziomie ludzie rownie czesto wychodza jak na niskim.

W 12, w trybie sezonu online gracze laczeni z osobami o podobnym % walkowerow.
 

Do góry Bottom