1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozluzowana lewa gałka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez isser98, Kwiecień 6, 2011.

1. isser98

isser98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skarżysko-Kamienna
    problem mam taki, że lewa gałka pada jest jakby trochę rozluzowana-jak gram np. Medal of Honor i dotnę lekko gałkę w lewo to postać/karabin idzie na lewo .
    da się to jakoś naprawić ? nie chcę nowego pada kupować :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    No nie za bardzo. Moglbys otworzyc pada i sprobowac posprawdzac trzymania, ale jezeli nigdy pada nie otwierales to moze to byc dla ciebie dosc problematyczne, ze wzgledu na silniczek wibracji.

Lepiej jednak zainwestowac w nowy, a ten trzymac jako zapasowy.

Chyba ze masz gwarancje. Gwarancja na pada to rok od zakupu.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja mam w 2 padach tak przytyrane lewe gałki, że w ogóle już nie wracają na środek, wszystko tam w środku jest zmielone, byle wibracja i moja postac zaczyna chodzic w któryms kierunku... dzieje się tak przez gry typu CoD, gdzie aby sprintowac musisz wcisnąc lewą gałkę i do przodu. trochę się podkleję pod temat: czy wymiana samego gumowego grzybka coś ta, czy ten kijeczek jest juz cały powyginany?

5. isser98

isser98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skarżysko-Kamienna
    Mi też nie wraca na swoje miejsce, i przez to idzie postać na lewo .

Wczytywanie...

Poleć forum