1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozmazany obraz na monitorze

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Lukas4Angels, Grudzień 9, 2011.

1. Lukas4Angels

Lukas4Angels Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z podłączeniem konsoli pod monitor. Przy podłączaniu kablem VGA obraz jest rozmazany, na jednym monitorze z rozdzielczoscia 1600 jest mniej rozmazany niż na drugim 1440 ale problem występuje na obu. To też nie problem kabla, bo u znajomego było to samo. Dziwniejsze to jeszcze, bo 2 lata temu grałem na tym samym monitorze i wszystko było w porządku. Wie ktos może o coś chodzi ? Monitory są 16:10 z paskami czarnymi z góry i dołu, może to jakaś wskazówka. Jeśli mam podać jakies jeszcze informacje proszę pytać.

Wczytywanie...

Poleć forum