1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozmowa Głosowa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez adek_, Luty 15, 2009.

1. adek_

adek_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam mały problem z rozmową głosową.... nie działa.
    Gdy chce wysyłać zaproszenie do rozmowy, pojawia sie menu z kilkoma opcjami (XBOX live party, rozmowa wideo, 4x prywatna rozmowa)
    nastepnie wysylam zaproszenie i 1 z opcji zmienia sie na:
    Imie_znajomego [pomaranczowy głosnik]
    wysłano zaproszenie

i dalej nic sie nie dzieje (po jakims czasie znika rozmowa)

Gdy ja dostaje zaproszenie do rozmowy, potwierdzam je slychac dzwiek jakby konsola sie polaczyla i odrazu nastepny dziwek z rozlaczeniem i powrot do menu z opcjami rozmowy...

Na forum wyczytałem, że trzeba otworzyc Nat, pokombinowalem troche z tym, ale to chyba nie o to chodzi bo dalej nie działa.

Pozdrawiam Adek

edit:
    a jednak chodzi o NAT, niestety nie mam dostepu do routera siecowego...
    ktoś ma jakis pomysl?

Wczytywanie...

Poleć forum