1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozmowy Prywadne, Party nie dziala

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SuchyRR, Czerwiec 25, 2012.

1. SuchyRR

SuchyRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    Siemandero

Mam problem z rozmowami prywatnymi i live party, jak kogos zapraszam do rozmowy to jak klika "przyjmij rozmowe" to odrazu mu rozłącza, tak samo jest jak ktoś do mnie dzwoni. Z party tak samo, pojawia mi się że "Nie można dołączyć do live party". Mam internet z TP S.A, teraz Orange, router SpeedTouch. Resetowałem już router i dalej to samo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Zresetuj ruter i konsole. Też tak nieraz mam. Powinno zaskoczyć

4. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  5. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Tak jak kolega powyzej odblokuj porty i wszystko będzie działać. A jaki masz NAT?

Wczytywanie...

Poleć forum