1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozmowy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gooliver, Styczeń 25, 2016.

1. gooliver

gooliver Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Co powinienem zrobic zeby moc rozmawiac z innymi graczami (losowymi, którzy się przyłączą do mnie losowo) np w fife 16 lub gears of war? Mam zestaw sluchawkowy, w ustawieniach sieci nat otwarty i info wszystkie usługi dostępne.
    W ustawieniach prywatności w miejscu "inne osoby mogą komunikować się z Tobą głosowo i tekstowo..." mam ustawione wszyscy.
    Teraz jak z kimś gram przypnę zestaw słuchawkowy to nic się nie dzieje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skąd wiesz że się nic nie dzieje ? Może ta druga osoba nie ma jak odpowiedzieć.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1852
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jasnowidz chyba :D A może nie każdy chce rozmawiać, albo Cię nie rozumie ;)

5. gooliver

gooliver Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Problem polega na tym, że nigdy nie rozmawiałem w xboxie. Wiec po prostu nie wiem czy wszystko jest ok po mojej stronie.
    Jak mówię do mikrofonu podczas gry z nieznajomym to nie słyszę siebie w głośnikach tv ani w słuchawce. To normalne?
    Jak się rozkłada dźwięk podczas grania i rozmawiania jednocześnie? Odgłosy z gry na głośnikach w tv, a rozmowa w słuchawce?

Wczytywanie...

Poleć forum