1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różne akumulatorki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TheGraac, Czerwiec 29, 2012.

1. TheGraac

TheGraac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Cześć ! Do zakupionego xboxa mam od razu zamiar dokupić akumulatorki. Jest dużo ich do wyboru lecz mam na oku te najpopularniejsze. 1 4 AKUMULATORKI ENERGIZER AA R6 2650 mAh +BOX (2432998981) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2 http://www.euro.com.pl/akumulatory/sanyo-eneloop-aa-2000-mah-4-szt.bhtml

3 AKUMULATORKI AA PHILIPS POJEMNE 2700 4 SZT EXPRES (2453859230) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

4 PREMIERA! 4 x SONY 2500 mAh R6/AA NOWA TECHNOLOGIA (2449474204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie wiem które wybrać :( Nie zalezy mi głównie na tym że mają dużą pojemność ale także na tym ile mi wytrzymają i po dłuższym czasie co ile będe musiał je ładować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaros1024

jaros1024 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podkarpacie
    Weź Sanyo Eneloop + ładowarke do nich. Sam mam i szczerze je polecam :) Podobno to jedne z najmocniejszych akumulatorków na świecie. Grając w gry w których było mało wibracji, średnio ok. 1,5h dziennie wytrzymały mi miesiąc. Potem wymieniłem na drugą parę (mam 4) i stare naładowałem - znowu nadają się do użytku :) Chyba nie znajdziesz lepszych niż Eneloop.

1 osoba to lubi.
  4. TheGraac

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Wielkie dzięki za odpowiedź ;) Ale jest też pare innych modeli niż te co podałem w linku. Jakie najlepiej wybrać ? Te czarne z X'em na baterii są drogie :( 50 zł za 4 sztuki

5. jaros1024

jaros1024 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podkarpacie
    1 osoba to lubi.
  6. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Również polecam akumulatorki SANYO. Zakupiłem rok temu 8 sztuk + ładowarka BC-700 i bardzo sobie chwalę. Był to dosyć spory wydatek patrząc na to, że to tylko "baterie", ale przez cały czas używam ich we wszystkim gdzie tylko można (latarki, pady, aparat) i ciągle dają radę. Ładowarka też bardzo dobra, umożliwia ładowanie różnym prądem (3 opcje). Posiada funkcję odświeżania ogniw, mierzenia ich pojemności itp.
    Ogólnie - zestaw warty swojej ceny.

1 osoba to lubi.
  7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bierz SANYO, używam i polecam.

1 osoba to lubi.
  8. TheGraac

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Wielkie dzięki wam wszystkim :D Wezmę sanyo eneloop'y z ładowarą i git

Czym różni się ten model sanyo http://allegro.pl/show_item.php?item=2432384038. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. od tego modelu http://allegro.pl/show_item.php?item=2433902492. poza tym że ma więcej mah?

Edit:
    Witam! Czy tą ładowarką VIDEOLUX sklep internetowy RTV i AGD : Ładowarka KODAK K620 + 4 akumulatory AA 2000 będę mógł naladować takie akumulatorki NOWE 4 AKUMULATORKI SANYO ENELOOP UTGA R6/AA + BOX (2431593944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? I mam jeszcze małe pytanko: czym różnią się Sanyo Eneloop R6 od R03 ?

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Będziesz mógł bez problemu naładować tą ładowarką :)

Wczytywanie...

Poleć forum