1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różne błędy przy nagrywaniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez El Pingwino, Luty 13, 2014.

1. El Pingwino

El Pingwino Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam kłopot z nagrywaniem gier, zmarnowałem 10 płyt w tym dobrze nagrałem jedną grę i to z xbox'a 1. Nagrywam imgburnem z prędkością 2.4x oraz weryfikuje po nagraniu, ustawiałem layerbrake różnie oraz nagrywałem z domyślnym, ustawiałem poziom bufora na standardowe 80 oraz 241, nagrywam na esperanzach i platinumach, wywala mi różne błędy, początkowo nagrywało się dobrze ale przy weryfikacji wyskakiwał błąd przy 50%, teraz znów wyskakuje mi coś takiego przy 30-40% nie weryfikacji a nagrywania : [​IMG] , co ciekawe gdy chciałem ponownie nagrać grę którą udało mi się poprawnie nagrać wyskakiwał błąd :/ nie wiem w czym tkwi przyczyna, przeczytałem i obejrzałem sporo poradników, wypalam na różne sposoby i co rusz inny błąd, zmarnowałem na te płyty prawie 30 zł więc proszę o pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Sprobuj na verbach nagrac jak nie pomoze to pewnie nagrywarka nie daje rady.

Wysłane z mojego ST26i

Wczytywanie...

Poleć forum