1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rozne wtyczki headsetow

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SaLi, Wrzesień 25, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. SaLi

SaLi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    niedawno kupilem konsole i mam w niej headset z wtyczka 2.5 mm czyli micro jack. Ale na kazdym kartonie i na kazdym zdjeciu w internecie headsety standardowo maja wtyczke taka jak tutaj

Nie wiem czy jest to powodem niedzialania moich sluchawek czy poprostu nie umiem ich podlaczyc. Ale nie ma chyba filozofii w wetknieciu wtyczki do gniazdka w padzie.

Czy ktos z Was spotkal sie z takimi headsetami jaki ja mialem w kartonie.

Czekam na odpowiedz
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: rozne wtyczki headsetow

Wyglada jak podróba . Tak wygladaly stare headsety (sam mam jeszcze takiego) ale zero znaczków Xbox ??? Cos czuje ze masz po prostu podrobe

4. SaLi

SaLi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

to nei jest zdjecie mojego headsetu tylko wziete z internetu tylko po to zeby pokazac wtyczke ktora rozni sie od mojejtylko szrym plastikiem na koncu. Ja wogole nie mam czegos takiego - mam samego micro jacka. I nie wiem wlasnie czy to ejst norlane czy nie i czekam na wasze odpowiedzi

5. Protector

Protector Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice

To normalne. Jest to nowa wersja headseta dodawana do nowszych modeli X360.
    Sam posiadam taki headset, jest w pełni sprawny, a konsole mam wyprodukowaną 15 marca :)

6. SaLi

SaLi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

dzieki bardzo za pomoc. O to mi właśnie chodziło.

Temat do zamknięcia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum