1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różnica grafiki

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Leyton, Listopad 15, 2008.

1. Leyton

Leyton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice
    Czy grafika różni się gdy mamy podłączoną konsole przez hdmi od podłączenie poprzez 5 okrągłych wtyczek?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barandek

barandek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Różnica grafiki

Ja mam podlaczone przez "5 kabelkow", ale podobno roznicy wielkiej nie ma miedzy HDMI a Component czy tam Composite. Aczkolwiek głowy sobie nie dam uciac, bo nie mialem. :eek:
    Poza tym nie mysl ze bedzie to taka roznica, ze Ci oczy z orbit wyleca :D

4. bag_gio

bag_gio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Composite to sygnal analogowy HDMI to cyfrowy , czyli analogowy przekonwertowany na cyfrowy podejrzewam ze czestotliwosc probkowania jest tak duza ze jakiekolwiek roznice sa niezauwazalne

5. Leyton

Leyton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice

Aha dzięki, jeszcze jedno pytanie a mianowicie czy sie różni 1080i od 1080p? Domyślnie mialem 480p i jak daje na któreś z wcześniej wymienionych to mi się troche menu od góry i od dołu zmniejsza.

Wczytywanie...

Poleć forum