1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różnica miedzy kablami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RobsoR12, Październik 13, 2012.

1. RobsoR12

RobsoR12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam pytanie czy bedzie duża różnica miedzy tym kablem BIGBEN KABEL BIG BEN do X360 HQL VGA HDTV BB 4727 - test | Kino Domowe | PC World a tym http://www.playergames.pl/akcesoria-do-konsol/kable-i-przejsciowki/kabel-vga-do-konsoli-xbox360 podpiętym pod monitor ?

Dzieki i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zapewne bedzie bo w tym kablu liczy sie jakosc wykonania a nie spodziewam sie jej duzej w tym za 15 zl, pozatym to jakis no name

4. RobsoR12

RobsoR12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale ja nie mówie ze kupie kabel za 15 zł tylko chodzi mi o to czy bedzie różnica i jak to bedzie jechać na kablu HDMI>>VGA bądz AV>>>VGA

Wczytywanie...

Poleć forum