1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różnica nagrywania x8, x2.4

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Glothus, Grudzień 27, 2010.

1. Glothus

Glothus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Witam pierwszy raz będę nagrywać gry na mojego X360, zamówiłem na próbę płytki omegi predkość zapisu do x8 i tu pytanie:
    Jaką predkościa najlepiej nagrywać gry? Jutro przyjdzie mi nowy komputer z bardzo dobrą nagrywarka jeśli ma to cos do rzeczy. Widziałem na forum ranking płyt i były tam Verbatimy 2.4x i 8x więc z jaka predkościa nagrywać i jaka jest różnica?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel1902

pawel1902 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    Ja napisze tylko tyle że najlepsze są Verbatimy i z prędkością 4x najlepiej nagrywać zawsze tak nagrywam i jeszcze ani razu nie miałem tak żeby gra nie działała a x360 mam ponad 3 lata.

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest na forum, 2.4 bo jest najdokladniejszy, najmniejsze ryzyko uwalenia plyty.

Wczytywanie...

Poleć forum