1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różnica neta.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qatroo, Styczeń 22, 2010.

1. qatroo

qatroo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Mam pytanie czy to prawda że poprzez windows media center można połączyć się z internetem i nie dostać bana kiedy ma się przerobioną konsolę czy tylko przez Xbox Live ??
    Kumpel jest zielony, właściwie sam nie wiem czemu mi kazał napisać ten temat ale ma przerobioną konsolę i bardzo z nią kombinuje..

2. Lotnik421 Xbox One

3. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    To powiedz żeby tak nie kombinował bo daleko nie zajedzie... jak tylko xbox dotknie serwerów M$ to będzie BAN :]

4. Lord Ez_pot

Lord Ez_pot Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    Dokładnie... Podobno jeszcze nowy ixtreme 1.61 zapobiega dostaniu bana, jeżeli wcześniej się nie łączyło z XBL, ale czy to prawda? Jedni mówią że tak inni, że nie - jak chce niech kombinuje, tylko niech potem nie płacze, że mu się wyświetlił jakiś dziwny komunikat...

5. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Jak na razie banów nie ma, ale to oczywiście kwestia czasu:)

Wczytywanie...

Poleć forum