1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różnica padów XBOX360 a PS3?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez gulon, Październik 23, 2009.

1. gulon

gulon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    O co wszystkim chodzi z tą różnicą między padami? Ja widzę, że w tym od Xboxa gałka jest w innym miejscu i tyle więc nie czaję o co chodzi, że gorzej się gra na tym padzie w Tekkena lub SC4 od tego na PS3. Gdzie tkwi jeszcze różnica i na czym polega?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Pad od ps3 jest lżejszy , dla mnie to - ponieważ czuje się jak bez pada w dłoni ;)
    A jeżeli chodzi o tekkena i inne gry tego typu to chodzi tylko o te gałki :)

4. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Pad od X jest większy
    Chodzi o krzyżak w tekkenie, ten od ps ma lepsze

5. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Tak zapytam z innej beczki - czy możliwe jest podłączenie pada od PS3 do X360 z pomocą jakiegoś zewnętrznego urządzenia, bądź też w jakiś inny sposób? Obiło mi się kiedyś o uszy, że można.

6. KrzQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Tak;)
    XFPS lub MAXSHOTER koszt 250zl i pad przewodowy od x i pad przewodowy od ps;)
    DROGO strasznie

7. Milu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Ale lipa... Myślałem, że dorwę coś w granicy 50 zł ;) BTW znalazłem coś takiego: link ale to chyba nie będzie to samo :p

8. KrzQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Nie no to to jest żeby gracze PS3 mogli grać takim padem jak my (znaczy się obudową) bo siektórym graczą też nie pasuje ten pad od PS3 ze względu ba mniejszy kształt?

9. Milu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Pad od X360 bardzo fajnie leży w dłoni :) Mój kolega ma PS2 - faktycznie DualShock 2 jest bardzo mały i nie grało mi się zbyt wygodnie... DualShock 3 (ten od PS3) jest identyczny jak DualShock 2 z wyjątkiem modułu Bluetooth, Sixaxis (czy jakoś tak) i złącza umożliwiającego ładowanie przez USB.

BTW Wczoraj grałem z kolegą w Tekkena 6 na X360 i powiem, że combosy całkiem nieźle wychodziły :) Kładliśmy pada na kolana i młóciliśmy w co popadnie za pomocą 4 palców ;)

10. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Dla mnie od samego poczatku pady od Sony sa najlepsze pod kazdym wzgledem ;)

11. Ringus

Ringus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dalewo
    Pad od Xboxa byłby idealny gdyby nie taka sobie jakość krzyżaka i tandetny plastik z jakiego jest wykonany. Mam pada pół roku i RB się wyrobił, przycisk B się jakoś dziwnie odciska, a analog jest troszkę za mało dokładny(grałem 3 lata pro w MW na padzie od PS2 i nie ma porównania). Jedyne co naprawdę trzeba przyznać to, to że idealnie(!) leży w łapie, dużo lepiej od pada z PS3 i dużo lepiej się na nim gra w FPSy.

12. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja musze dodać, że ten od x'a jest dosyć wytrzymały, analogi potrafią przyjąć uderzenie pięścią bez żadnych skutków :)D).

Wg mnie - pada od klocka jest to,że gałki się ścierają. Do tego materiał z jakiego jest wykonana obudowa wzmaga pocenie się rąk.

13. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Wczoraj przez przypadek mój pad został zalany :D parę dmuchów żeby woda wyszła , wytarłem i działa jak zawsze :D

14. Zupek

Zupek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    jesli chodzi o pada PS3 jest swietny do bijatyk poniewaz ma niepołączony krzyżak a x360 wszystkie kierunki sa zlane razem i to utrudnia bardzo gre na wysokim poziomie, przecietni gracze chyba dadza rade powalczyc na nim dla zabawy a reszta musi sie przesiaśc na arcade sticka. Same pady ogolnie sa dobre, wczesniej gralem na PS2 i było bardzo dobrze na dualu teraz na x360 gram i tez sie szybko przyzwyczailem. Obydwa są bardzo dobre i tyle.

15. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gram dużo Soul Calibur 4 no i niestety ten krzyżak jest za mało precyzyjny i łapie skosy, przez co zawodnicy niepotrzebnie podskakują itp. Ale jest pocieszające ze są pady z do xboxa z takim samym krzyżakiem jak ps3, jest nowe wydanie do gry ModernW2 niestety widziałem je na amerykańskich stronkach amazon.c ale jest nadzieja że może i tu będą w sprzedaży

16. nowak122

nowak122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koronowo
    no trochę to przeszkadza, ja gram na gałce i narazie nie narzekam na niższych poziomach bez problemu daje radę, ale jednak pad od ps3 jest lepszy do bijatyk ;)

17. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Grałem u kolegi na PS3 w Mortal Kombat. Po 30 minutach miałem jakiś dziwny przeszywający ból w lewym kciuku. Na Xboxie grałem 5-6 godzin - nic ;)

18. gunter

gunter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdyby nie krzyżak pad od x360 byłby idealny...
    Natomiast w padzie od ps3 denerwują mnie przyciski L2 i R2 a właściwie ich wypukły kształt przez co istnieje prawdopodobieństwo ześliźnięcia się palca, w padzie od x360 jest to o wiele lepiej rozwiązane...No i może jeszcze jedno po przesiadce z pada o x360 minimalnie za lekko chodzą gałki analogowe, w x360 jednak lepiej są wyważone...

19. Carnagge

Carnagge Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obecnie przesiadlem sie z PS2 na X360, wiec moge, co nieco powiedziec po dluzszym uzywaniu obu padow.

Za X360 przemawia to, ze lepiej lezy w dloni i jest wiekszy. Mam dlugie palce i to jest dla mnie plus.

Dual Shock ma lepiej zrobione przyciski L1-2 R1-2 - mozna trzymac caly czas na obydwu palce i normalnie korzystac z pada. W X360 przyciski LB i RB sa za waskie. Ponadto przez budowe przyciskow LT i RT ciezko trzymac palce rownoczesnie na czterech, bo wtedy sie traci stabilnosc trzymania pada i ciezko wcisnac te T.

Plusem jak i minusem X360 sa przyciski LT i RT. Maja potencjometr i fajnie sie to stosuje w wyscigach. Dobre jest tez do fpp. Niestety nie sprawdza sie w przypadku, gdy wymagany jest szybkie nacisniecie tego przycisku jak np. w Batmanie rzut batarangiem. Lepiej by to wyszlo na Dual Shocku.

To kwestii krzyzaka sie nie odniose, bo go rzadko uzywam. W bijatyki gram na zasadzie - nawalac wszystko, co jest na padzie i moze combo jakies wyjdzie ;)

Ogolnie oba pady maja swoje plusy i minusy i zaden z nich nie jest idealny. Osobiscie mi chyba bardziej odpowiada ten od X360, chociaz na Dual Shocku dalo sie uzywac wiecej przyciskow jednoczesnie.

20. zmora1986

zmora1986 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak wyzej przesiadka z ps na boxa :D pad od boxa lepiej mi lezy jedynie wlasnie te bijatyki kiepsko wychodza na naszym krzyzaku ;/

21. >PaweŁ

>PaweŁ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Jak ktoś woli sterować stzrałkami ograniczającymi ruchy to PS3 ; ) Tzn PS też ma gałkę , ale moim zdaniem X360 w wygodniejszym miejscu

Wczytywanie...

Poleć forum