1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różnica pomiędzy xboxami?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mantf, Wrzesień 6, 2010.

1. mantf

mantf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam takie pytanie, na początku już mówie ze czytalem temat jakiego xboxa kupic i na co zwrocic uwage, ale mam inne pytanie.

Jak wszyscy wiemy nie dawno wyszedl Xbox 360 Slim.
    w filmiku o tym xboxie była mowa o nowym układzie technologicznym. 2 film o ktory mi chodzi to film gdzie sa podlaczone 2 xboxy i ludzie twierdza ze menu w slimce szybciej chodzi.
    Mam pytanie: czy jeżeli kupię np. modern warfare 2 to na wszystkich konsoli Elite będzie to chodziła identycznie z tą samą prędkością jak na slimce? Czy xbox 360 slim jest rzeczywiście szybszy, lepiej czyta gry, mniej sie lagguja? czy to pic i Xbox 360 Slim a Elite jest praktycznie identyczny pod względem gameplayu, menu.

Pytam ponieważ zamierzam kupić xboxa 360 i nie chce kupywac Slimki gdyz jeżeli by mi sie odwidzialo kupowanie gier po jakis 3 miesiacach (bo na tyle kupuje xbox live) to moglbym przerobic jakbym mial Elite, a Slim to dożywotnie wydawanie pieniędzy.
    Oczywiście mówię cały czas o Xboxie 360 Elite 120 gb hdd Jasper

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Nie ma róznicy w czasie grania. Slim SSIE i jest komercyjny. Jedynie co dodali to mniejszy pobór pradu i wifi, ktore wiekszosci nie jest potrzebne. Bierz Elitke Jasper, przerobisz i będziesz mógł grać. Slim to nie jest nowa generacja. Wciaz ta sama wiec zmiany w wydajnosci nie ma zadnej

4. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Slimke da sie przerobic...

5. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Jeżeli masz pieniądze to polecam wersje Slim, jest mniejszy , posiada WiFi, duży dysk, i ładnie wygląda :)
    Wybór należy do Ciebie :)
    Jeżeli chodzi i szybkość działania to jest to samo :p

Wczytywanie...

Poleć forum