1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Roznica?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gripix, Listopad 11, 2010.

1. Gripix

Gripix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam takie pytanie czy duża roznica jest w grafice gdy mam podlaczone pod HDMI ? bo kupilem dzis telewizor i mam podlaczone pod euro i nie wiem czy kupowac kabelek hdmi

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    kupuj hdmi! wtedy masz obraz w hd, na euro to sie podlaczalo ps2 pod telewizory crt...

4. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Straaasznie głupie pytanie.
    Oczywiście, że jest różnica i to wieeeeelka.
    Jeszcze jak kupiłeś telewizor FullHD to w ogóle :)

5. Gripix

Gripix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie wiem jaki to tv bo siostra mi go dala : jest napisane HD READY , HDMI no juz zamowiam na allegro . CZy cena kabla robi roznice? czy to bez roznicy ?

6. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Cena kabla do jakości nie ma znaczenia jeśli kupujesz krótki kabel ( do kilkunastu metrów ) 2-metrowy kabelek za 10 zł ma takie same parametry jak taki sam za 50 zł . Więc nie warto kupować drogiego .

Wczytywanie...

Poleć forum