1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różnica

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kajtol, Grudzień 21, 2010.

1. Kajtol

Kajtol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema mam pytanie takie od długie czasu już czaje się na slima lecz mam dylemat

Slim + 4 gb
    Slim +250 gb

Prosił bym was o podanie mi jakiś znaczących różnic pomiędzy tymi konsolkami bo u mnie w Mm 4gb +fifa jest za 949 zł a 250 gb o ile się nie myle za 1100zł..

2. Jaka gra według was lepsza bo mam 2 opcje do wybrania z call of duty Black Ops lub fifa 11 .. Nie mówcie tylko zę to moja decyzja i tego typu rzeczy ponieważ grałem już w dawniejsze serie tych oto gier i obie mi się podobały.. Odpowiedzcie tu tak jak byli byście na moim miejscu.

3. Czy teraz przed świętami opłaca się kupic konsole bo np 4 cg jest za 949 zł z fifą... jak myślicie czy to taki szał przed świąteczny bo nie wiem jak było przed świętami bo nie orientowałem się w temacie xboxa. Czy po nowym roku było by już taniej o 100 zł 150 zł... wiem może i jestem drobiazgowy ale taki z natury jestem że każdy niekorzystnie wydany grosz śni mi się po nocach.

Za odpowiedzi z góry wam dziękuje Pozdrawiam.. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Różnią się tylko tym, że jednak ma dysk 250GB, a druga nie.

CoD:BO dużo lepsze od FIFY 11!

Na 3 nie odpowiem Ci niestety.

4. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    pomiedzy 4gb a 250 jest roznica w dysku nic wiecej
    pozatym na allegro 4gb sa po 685 zl
    a z grami zalezy z przyjaciolmi w fife fajnie sie gra :)

5. esab1

esab1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja bym wolal doplacic i miec 250GB to nieduza roznica.jak masz wybierac miedzy tymi dwoma grami to jak lubisz fife i lubisz pilke nozna to biez z fifa,bo COD black ops jest fajne kazda misja jest inna :)ale cala gra jest krotka,taka rzeznia troche strzelasz idziesz,strzelasz ale pomimo tego duzy plus nie ma nudy i monotoni,ale jak masz kumpli to bierz fife

6. Kajtol

Kajtol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli co np moge zrobi na konsoli z dyskiem 250 a czego nie zrobie na konsoli z dyskiem 4 gb . Bo jednak te 200 zł to już kolejna gra dobra.. A i czy Do slima można podłączyc pad z kablem bo jak zobaczyłem te bezprzewodowe i jego ceny to się przeraziłem w Mm był tylko zestaw z Fight night round 4 za 320 zł !!

7. Fannadil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    roznica jest taka ze na 250 nagrasz gry i beda sie odpalac z dysku a na 4gb nagrasz tylko save
    popatrz na allegro jak bedziesz kupowal w mm to przeplacisz i to ostro !

8. Kajtol

Kajtol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To kupowac z allegro konsole tylko pada czy najlepiej to i to ??

9. Fannadil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    według mnie to i to zreszta spojrz na ceny i porownaj z tym co widziales w mm
    slima 4gb pewnie da sie dostac za jakies 700 zl
    a pada za okolo 100

10. wortigern

wortigern Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kup po świętach. Teraz wiadomo, że jest drogo bo zwiększył się popyt. Wystarczy zobaczyć co się dzieje z Kinectem, ludzie jak głupi to biorą dopłacając nawet 100zł. Kretyni.

11. Qukis

Qukis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Zobacz w Saturnie po ile jest u ciebie w mieście bo ja wyrwałem 4gb z fifą za 899zł.
    Czyli cena w sumie jak na allegro bo xbox 4gb kosztuje około 680zł + przesyłka czyli 700 zł + gra około 180zł daje prawie 900 zł.

12. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    Oby nie po nowym roku bo przecież Vat idzie do góry..co nie którym może się wydawać,że to tylko 1% ale zobaczycie ceny :D Aktualnie sprzedaję konsole w pewnym sklepie i mogę powiedzieć,że cena konsoli przed grudniem była i jest taka sama jak w grudniu..Nie wiem jak w innych sklepach ale co się orientuje to w konkurencji (w moim mieście) jest podobnie..

Pozdr.

PS "U mnie" Slim 4 GB jest za 849 ...

13. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja bym na twoim miejscu wybrał slima 4gb ( tydzień temu właśnie takiego kupiłem u mnie za 679 zł ;) )a później dokupisz dysk.

14. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    FIFA 11/Nowa/Folia/ NAJTANIEJ!!!!!! (1376035997) - Aukcje internetowe Allegro
    Qukis:Albo cos Ci sie pomylilo, albo ja liczyc nie umiem :X... fifke 11 juz mozna dostac od 130 zl z wysylka. :)
    Nowa Powystawowa Konsola XBOX 360 SLIM 4GB HDD (1379214672) - Aukcje internetowe Allegro
    powystawowa konsolke mozna zgarnac juz za 650..
    Ale i tak wszystko sie kalkuluje, bo jezeli masz sklep w miescie, to od razu latwiej zwrocic, kupic, sprawdzic. wszystko na miejscu, a nie tak jak na alledrogo. wszystko w ciemno :/

Nie chce robic smietnika.. Wypowiem sie jednoznacznie. Nowa konsole najlepiej kup najtansza mozliwa konsole w sklepie najblizej Twojego domu/miasta :)

15. Kajtol

Kajtol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A teraz wpadłem na jeszcze kilka pytan

Czy to prawda że gdy gry nie zainstaluje na dysk (czyli kupie 4 gb) to gra będzie ciąc i xbox będzie głośno chodził ??
    I jeszcze czy to prawda że na play 3 wychodzą gry z o wile lepszą grafiką ?

16. Fannadil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    tak bedzie chodzil glosniej, i moze sie przyciac ale to bardzo rzadko zalezy od gry
    grafika na x i ps jest bardzo podobna zalezy ktora strone frontu spytasz i czy trafisz na fanboya :D
    mozesz sobie to zreszta sprawdzic masa porownan jest na necie kwestia czy sa wiarygodne czy nie

17. graveler

graveler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płońsk
    Ostatnio były w mm slim 4gb + kinect + jakaś gra adventure za 1199. Teraz można je kupić na allegro od 1150 do 1400 nawet. Ale również polecam 250gb a gra to fifa - za każdym razem inna misja :)

18. Kajtol

Kajtol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy gdy kupie sobie slimka z 4 gb nówkę i wsadzę do niego dysk 250 gb to nadal będzie obowiązywac mnie gwarancja ?

19. Kajtol

Kajtol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A i czym różni się play 3 od xboxa bo jednak różnica w cenie jest mocna...I co to jest ten napęd blu ray ?? (sory za noobka)

20. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Tak bedzie sie liczyla.
    2. W glownej mierze wyzsza cena PS3 jest spowodowana napedem blue-ray, ktory jest drozszy od DVD, wiec i roznica w cenie konsol jest.
    Chociaz teraz po wprowadzeniu Slima ceny sa dosyc zblizone.

21. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    róznica pomiędzy konsolą xbox 360 slim 4 gb a tą wersją z dyskiem 250 gb polega na rodzaju obudowy
    ta z mniejszą pamięca posiada matową obudowę a z dyskiem błyszczącą.
    mi osobiście bardziej podoba sie ta druga ;D

Wczytywanie...

Poleć forum