1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różnice między chipami jednej marki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maaax, Styczeń 21, 2012.

1. Maaax

Maaax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, dopiero się zarejestrowałem. ; ) Otóż chciałem zapytać czy wiecie jaka jest różnica między chipami marki matrix, v 1 i 2? Znajomy sprzedaje chipy do xboxa i ma tylko te dwa rodzaje. Ale ten drugi jest o 20 zł droższy, a z tego że mam tylko kieszonkowe chodzi mi żeby to wyszło jak najtaniej. Są jakieś różnice? Chodzi mi o takie typu, dłużej wytrzyma, jest szybszy itp, bo ja tego nie będę instalować... Z góry dzięki za odpowiedź ; )

PS. jak jest taki temat to proszę o przeniesienie do tego wątku, bądź usunięcie po uzyskaniu odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum