1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Róznice między firmwerami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez b_robbie, Czerwiec 11, 2010.

1. b_robbie

b_robbie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam! Przeszukałem forum ale nigdzie nie ma tematu co do różnic jakie wnosiły po kolei wychodzące przeróbki.
    Jak ktoś wie coś na ten temat to byłbym wdzięczny żeby sie podzielił albo dał linka.
    (w sumie najstrasze mnie nie obchodzą najbardziej mnie ciekawi czym różni się Ixtreme 1.6 od LT) sam mam 1.6 czy warto zmieniac na LT ? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    LT odczyta kazdy wave, rowniez patchowane gry, poniewaz go nie sprawdza w przeciwienstwie do 1.6. Jest podobno bezpieczny na live, ale trzeba odpowiednio przygotowywac gry. Jezeli nie chcesz grac przez live do lepiej wgraj 1.61NS.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    warto zmieniać na iXtreme LT 1.1 wszystko działa :D

Wczytywanie...

Poleć forum