1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różnice pomiędzy kamblami HDMI

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mafioso, Listopad 24, 2009.

1. Mafioso

Mafioso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Witam! Zamierzam kupić sobie kabel HDMI do XBOXa360®, ale mam pytanie. Czy będzie jakakolwiek różnica pomiędzy jakością kabla oryginalnego od firmy Microstoft® a kablem tańszym niefirmowym? Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. peeress

peeress Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska Południowa
    Nie będzie ŻADNEJ różnicy. Jedynie z tego co pamiętam to z oryginalnym kablem AV microsoftu nie wejdzie razem zwykły kabel hdmi(są za duże obudowy wtyczek). Jeżeli jednak konsole bedziesz miał podpiętą tylko przez hdmi to nie zauwazysz róznicy. Sam mam najtańszy kabel hdmi.

Miałem okazje sprawdzac jak działa na jakimś kablu z bajerami, pozłacany itd. Bez róznicy

Wkońcu sygnału cyfrowego nie da sie przesłać lepiej lub gorzej

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie będzie ŻADNEJ różnicy w wyświetlaniu obrazu
    Jedyna różnica to jakość wykonania takiego kabla.
    Pamiętaj, żeby kabel był v1.3

Aha i ten z M$ jest takiej jakości jak ten za 30zł ale płacisz za nazwę ;)

P.S. było to już... a póki co kosz :)

Wczytywanie...

Poleć forum