1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różnorodny świat Two Worlds II

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Lipiec 30, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Do Two Worlds II podchodziłem od początku z dużą dozą nieufności, bo też trudno było mieć zaufanie po niezbyt udanej części pierwszej. Jednak im więcej materiałów z gry pojawia się w sieci, tym bardziej zaczynam się przekonywać do tego tytułu. Dziś możemy obejrzeć zwiastun, który pokazuje różnorodność stworzonego świata. Aż chce się po nim pobiegać.

YouTube - Two Worlds 2 Return to Antaloor Trailer

źródło: polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bardzo liczę na ten tytuł :) w dodatku trzeba kibicować naszym.

4. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Czuje, że ta gra wybije sie dość wysoko i będzie mogła konkurować chociażby z Dragon Age II.
    Polacy powoli wkraczają w sfery gamingowe od strony tworzenia gier multiplatformowych .

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Zabawni jesteście. Konkurować z Dragon Age II haha! Pierwszy Two Worlds był crapem, więc szału się nie spodziewajcie po dwójce. Nie mam nic do polskich producentów, ale konkurować to oni mogą w Europie Wschodniej co najwyżej. Gry robi się za pieniądze, a tych nie ma ani producent, ani wydawca Two Worlds II. Studiem, które się wybiło jest People Can Fly i to dzięki milionom $$$ wpompowanym. Porównanie powyższego tytułu do Dragon Age jest gorsze niż profanacja. Dragon Age to BioWare i budżet przekraczający wszystkich polskich producentów razem wziętych. Gry powinny być tworzone z pasją, to fakt, ale jeśli się nie ma pieniędzy, to nic się nie zrobi.

6. tcjc

tcjc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olimp
    Mi lepiej się grało w Two Worlds niż w przereklamowanego Obliviona. Gra momentami zalatywała budżetówką, fabuła wybinie średnia, ale miała całkiem niezłą siłę przyciągania. Gothic czy Wiedźmin są lepsze, ale liczę, że dwójka zaskoczy pozytywnie. Niektórzy już oceniają na podstawie jutuba i przed wydaniem - coż, to takie polskie...

7. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Jeszcze, żaden z tych tytułów sie nie ukazał.
    Może mają mniejszy budżet od BW, ale może uda im sie grę dość dopracować pod względem grywalności, fabuły i systemu walki. Wystarczy troche rozgarniętych osób. Co do super dopracowanej grafiki, mega silnika graficznego jak i fizycznego nie ma co liczyć... ale może jednak polskie studio wykrzesze coś z siebie co będzie warte coś więcej.

8. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Sądzę że ta gra będzie świetna.

9. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Szkoda mi było czasu klikać na link, aby obejrzeć film. Tytuł nie oceniam po youtube, a z pewnych perspektyw. Dotychczasowy dorobek producenta, jego potencjał, budżet. Może trudno Ci to zaakceptować, ale na takiej podstawie można ocenić grę i wstrzelić się w późniejszą średnią opinii.

Może mają mniejszy budżet? Oni nie maja 10% tego czym dysponuje BioWare i EA. Zrozum, że można być świetnym programistą w teorii, ale nie posiadać warunków do pracy. Owe warunki gwarantuje tylko żywa gotówka. Nie zrozum mnie źle, Dragon Age jest badziewny dla mnie na konsolach ze względu na pada i nie bronie tej gry. Nie zmienia to jednak faktu, że nie można porównywać marki BioWare od polskiej nisko budżetówki.

10. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem w jedynkę na PC. Fajnie się wybijało miasto na wysokim poziomie :) oczywiście potem nie można było dokończyć fabuły. Bugi też bardzo extremalne były. Taki ziomuś stał przed drewnianą bramą. Jak Cię zabił przy niej samej pojawiałeś się po drugiej stronie i nie mogłeś wyjść :D. Mam nadzieję że 2 będzie lepsza.

11. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Wiem, że cudów nie będzie i gra lepsza od DA II nie będzie na pewno, ale może będą porównywać te gry mimo przepaści je dzielącej bo nikt inny do tego poziomu który TW II będzie reprezentował sie nie zbliży.
    Samo BW ma wielokrotnie większy budżet, już nie mówiąc o zastrzykach gotówki jakie może zafundować EA ( Jedni z największych w branży o ile nie najwięksi)
    No i samo BW robi na prawdę dobre gry ( po ME II miałem opad szczęki i na prawdę wiele godzin spędzonych przed konsolą). Two worlds było dla mnie grą paskudną ( kupiłem z jakimś czasopismem) ale chce mieć minimalną nadzieje, że jednak TW II sie wybije i skosi wszystkich innych będąc alternatywą wcale nie najgorszą dla Dragon Age II.
    Troche chaotycznie ale trudno.

12. Splaree

Splaree Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na konsoli tak, gdyż bardzo chcieli wydać jedną z pierwszych gier na X360 co nie pozwoliło im dopracować (bardzo) wielu rzeczy. Na PeCcie wyglądało to o niebo lepiej, (szczególnie jeśli chodzi o loadingi) bo Pecet był "okiełznany". Na stronie tvgry.pl - telewizja dla graczy był materiał z tej gry (odtwarzanej za pomocą X360) i muszę powiedzieć, że gra prezentuje się świetnie. Do tego jest bardzo rozbudowana i zaawansowana. Myślę, że będzie to znany tytuł. :)

13. Demol

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Według mnie mnie gra wygląda lepiej niż Dragon age, czytałem artykuł na temat tej gry i wywiad z twórcami w PSX extreme i muszę powiedzieć, że mają bardzo ciekawy silnik. Jak dla mnie gra spokojnie może przebić takiego Dragon Age, bo na konsolach nie był wcale taki świetny. Dla mnie potencjał jest bardo duży, ale z oceną gry trzeba poczekać do premiery.

14. Draptol787

Draptol787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    fakt mi też dragon age I nie przypadł do gustu. Jakoś tak brakowało tego czegoś no i grafa taka świetna nie była ani na xie ani na pc-ecie, więc nie wiem co się ludzie podniecają. Możliwe jest że Two worlds II przebije DA II jak nie pod względem grafy to fabuły i grywalności, w końcu gry trzeba robić z głową bo nawet przy milionach $ wpompowanych w tytuł wychodzi z niego badziew. Dlatego więc trzymajmy kciuki za naszych i poczekajmy do premiery :)

15. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Oczywiście miałem na myśli konsole, nie PC. Tak samo w przypadku Dragon Age. Ta gra wygląda i działa lepiej na PC. Powiem więcej. Konsole się nie nadają do tego typu gier. RPG tego typu uznaję tylko w rzucie izometrycznym i obok RTS są to dwa gatunki, które w ogóle nie powinny wychodzić na konsole...

Można wpakować miliony w tytuł, a wyjdzie z tego badziew, jednak dzieje się na życzenie producenta. Można mieć również dobry silnik (Call of Juarez Więzy Krwi) a tytuł nie powalczy na rynku FPS. Przykro mi, ale aby gra posiadała dobry scenariusz i mechanikę, potrzebne są pieniądze. Żaden Two Worlds II nie przebije Dragon Age, bo BioWare są mistrzami w gatunku, a nisko budżetówki czuć na kilometr.

16. Demol

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Call od Juarez miało dobry silnik ? :p Jak dla mnie Chrome 4 to słabiutki silnik, ale mimo to dobrze bawiłem się przy tej grze i nie zgodzę się, że nie powalczyła na rynku FPS bo była dobrym tytułem.

17. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Słabiutki? Buhehe! Brakuje mu co prawda większych możliwości skryptowych i lepszych efektów cząsteczkowych czy fizyki, ale mówiąc słabiutki silnik wykazujesz się ignorancją i brakiem wiedzy na pewne tematy. Chrome Engine 4.0 na tle innych potężnych silników np. CE, UE czy Tech większego szału nie robi, ale plasuje się w przedziale - dobry silnik - Słabiutkie silniki to masz owszem, ale w produkcjach Raven Software.

Call of Juarez Więzy Krwi złym tytułem nie był oczywiście, ale nie był również gra tak dobrą, aby świat o niej pamiętał miesiąc po premierze. Na tle innych FPS może walczyć owszem, ale w średniej lidze obok takich przeciętniaków jak Singularity, Wolfenstein czy Sniper.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum