1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Różowe plamy podczas gry ?!?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez denis24, Grudzień 13, 2008.

1. denis24

denis24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siemka mam pytanko. Od kilku dni podczas gry, a także gdy włączone jest menu xbox pojawiają mi się na ekranie różowe plamy. Zazwyczaj w miejscach gdzie jest jasno. Nie zasłaniają całkowicie obrazu tylko zmieniają go na różowy. Wygląda to mniej więcej tak, jakby coś różowego rozlało mi się na ekran. Co to może być... i jak można sobie z tym poradzić (jeśli w ogóle)?? Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    jaki masz telewizor? Starszy jakis czy juz plazme?

4. 3kilooo

3kilooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Trzebinia
    miałem coś takiego na monitorze sony lcd, po rozkręceniu i rozłożeniu zauważyłem luzy na stykach.. podociskałem wszystke wtyczki i problem znikł... jednak 3 miesiące puźniaj siadł cały panel :D

5. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    zaróżowiony obraz często jest efektem kiepskiej jakości kabla ,jakim kablem łączysz jakiś tani czy oryginalny ?

6. adiAdrianadi

adiAdrianadi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zawiercie
    Mam dokładnie ten sam problem zdarza się tylko podczas przeglądania dashbordu mam telewizor CRT Philips 29'. Mogę jeszcze dodać że zaobserwowałem to po up nowego dasha pod kinecta na starym nigdy nie miałem takich problemów. Proszę o jakąś pomoc w sprawie fixa.

Wczytywanie...

Poleć forum