1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozpakowanie pliku.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xtans, Kwiecień 10, 2016.

1. Xtans

Xtans Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z pewnym plikiem, rozpakowałem większy plik z rozszerzeniem .afs z którego wyskoczyły mi pliki z rozszerzeniem .xtx i z tego co wyczytałem na internecie są to pliki graficzne z gry na xboxa, ale niczym nie mogę tego za cholerę otworzyć. Na internecie też nie znalazłem zbyt wielu informacji które byłyby użyteczne, więc postanowiłem zwrócić się do Was. Czy ktoś byłby w stanie rozpakować takie coś żeby było w formacie który mógłbym otworzyć bez większego "kaleczenia się" przy tym? Niżej dam link do przykładowego pliku z takim rozszerzeniem. Jeśli ktoś będzie miał jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić to proszę o odpowiedź.

http://www.speedyshare.com/WnGaP/EIN-AG01L.xtx

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    A czym to chcesz otworzyć i w jakim celu?

Wycisniete z Tapatalka

4. Xtans

Xtans Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To są tła z visual novelki i chciałbym to mieć w formacie jpg, png czy coś w tym stylu, żeby dało się to otworzyć normalnym programem do podglądu obrazów.

Wczytywanie...

Poleć forum