1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rozpoczęcie xbl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez blake, Sierpień 18, 2009.

1. blake

blake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    chciałbym się was poradzić co do rozpoczęcia korzystania z xbox live. mam ixtreme 1.6, live połączyłem się tylko raz (nie mam konta online) na samym początku (miesiąc temu) żeby pobrać nowy dashboard. dzisiaj kupiłem kabel ethernet i zamierzam zacząć grać online ale chyba jeszcze w tym roku będzie fala banów z MS i zastanawiam się czy po prostu nie przeczekać i dołączyć dopiero po..?? zastanawiam się czy podczas fali banów jest takie samo prawdopodobieństwo złapania bana w czasie jak się wcześniej grało do tego że wtedy neta załączyłem tylko raz w celu pobrania dasha (bez konta online)?
    mam nadzieje że mnie zrozumieliście :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jak chesz czekac do grudnia .....
    podlaczaj i sie baw

4. skrytobujca

skrytobujca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie czekaj tylko graj, bo i tak bedzie duze prawdopodobienstwo ze to ty dostaniesz bana

5. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No własnie... kiedys musisz dostac bana ;) Ciesz sie i baw kiedy mozna...

6. blake

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dlaczego piszecie że i tak będzie duże prawdopodobieństwo że zerwe bana?

7. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Bo tak jest obojętnie co bys nie zrobil jak masz przerobiona konsole to jest duze prawdopodobieństwo ze dostaniesz bana.

8. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów
    Graj kiedy mozesz narazie z tego co wiem banuja 1.4,kto nie ryzykuje ten nic nie ma :p

9. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeeeejku nie banują 1.4 tylko akurat była fala banów jak to było najnowsze i banowali czy ktoś miał 1.4 czy 1.2 teraz możesz sobie spokojnie grac i na xtreme i nie zbanują cie aż do fali banów.

10. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    heh przeciez jak sie zaczyna grac online w cos to sie gra w 1 tytul bardzo dlugo, wiec jesli zamierzasz grac w dany tytul przez dluzszy czas to kup oryginala za pare zlotych (w sklepie albo uzywke na allegro - czasami gry sa bardzo tanio)

Wreszcie ktos mądry, whUy ludzi co maja 1.4 gadaja ze nie graja online bo maja 1.4 i dostana bana, a ja tlumacze ze banuja tylko przy fali banow, ale oni dalej swoje...wtedy moge odpowiedziec "tea who you yeah bunny".

11. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tez to dla wielu ludzi tłumaczyłem:D Ale do większości to nie dociera.:( I później powstaje pełno tematów "jak zrobię to i tamto to dostane bana"?

12. blake

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie no z tego co mówi igorro to ja chyba większego sensu nie widzę w grze online piszesz że nie zbanują "aż do fali banów" (za 2-3 miechy) a utraty gwar. byłoby trochę szkoda (zwłaszcza że pograłbym online tylko te 2-3 miechy) . w wielu tematach piszecie że nie banują zupełnie wszystkich którzy grają na piratach albo mają przerobione konsole tylko jakąś część i do tego trzeba mieć pecha żeby akurat padło na ciebie. to ja już nie wiem :D

13. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    kosz

Wczytywanie...

Poleć forum