1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozpoczęto prace nad następnym Halo

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Lipiec 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Od premiery Halo: Reach dzielą nas jeszcze dwa długie miesiące. Microsoft ani myśli jednak zwalniać tempa eksploatacji tej szalenie popularnej marki. Według najnowszych informacji rozpoczęto już pracę nad kolejną odsłoną cyklu.

Halo: Reach

Wieści pochodzą z profilu Paula Ehretha na serwisie LinkedIn. Eherth to były pracownik Sony Online Entertainment, który w zeszłym roku został zatrudniony w Microsoft Games Studios. Na wspomnianej stronie mogliśmy przeczytać, że obecnie pracuje w studiu 343 Industries tworząc nowe poziomy do, jak to określił „następnego projektu Halo”. Na początku lipca Microsoft masowo werbował ludzi do pracy nad tym tytułem i wszystko wskazuje, że prace nad nim trwają już w najlepsze.

343 Industries powstało w zeszłym roku jako studio, które ma sprawować pieczę nad projektami związanymi z marką Halo, wliczając w to nie tylko gry, ale również filmy, książki oraz komiksy. Do tej pory to Bungie Software odpowiedzialne było za wszystkie gry osadzone w tym uniwersum, za wyjątkiem RTS-a Halo Wars autorstwa nieistniejącego już Ensemble Studios. Jednak krótko po premierze trzeciej części Bungie odzyskało status dewelopera niezależnego i oczywistym było, że prędzej czy później zajmie się tworzeniem czegoś zupełnie innego.

Halo 3

Jak już dzisiaj wiemy, Halo: Reach jest ostatnią (przynajmniej na razie) odsłoną cyklu autorstwa Bungie. Po ukończeniu tego projektu zespół poświęci się tworzeniu nowych gier dla koncernu Activision. Jednak Microsoft nie mógł oczywiście pozwolić, by klejnot w Xboksowej kronie, jakim jest marka Halo leżał odłogiem. Seria ta wręcz definiuje konsole tej firmy i jak żadna inna napędza ich sprzedaż. 343 Industries narodziło się, by wypełnić lukę powstałą przez odejście ojców cyklu.

Powstaje pytanie, czym dokładnie będzie nowe Halo. Trzecią część cyklu wieńczyła scena, w której Master Chief zapadał w sen kriogeniczny. Brian Jerrard (zajmujący się w Bungie kontaktami ze społecznością fanów) w zeszłym miesiącu wyjawił, że początkowo rozważano stworzenie po prostu Halo 4, którego fabuła byłaby bezpośrednią kontynuacją „trójki”. Jednak ostatecznie porzucono ten pomysł i postawiono opracować prequel w postaci Reach. Całkiem możliwe, że 343 Industries podejmie się urzeczywistnienia niezrealizowanego planu Bungie i da fanom okazje do ponownego wcielenia się w uwielbianą przez nich postać Master Chief’a.

źródło: gry-online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    niedawno kupiłem Halo3, i już nigdy, przenigdy nie kupię żadnego Halo. to jest jakaś, żenada, ewenement na skalę światową, że tyle ludzi się tą grą zachwyca a to po prostu zwykły gniot..

4. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Dokładnie to samo pomyślałem po zagraniu w halo 3 odst, ty kupiłeś oryginała a mi się chciało płakać po verbatimie jak zobaczyłem te gre :mad:

5. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie mam Halo, ale wydaje mi się, że dobrze robią. Będzie nowa część, szybciej i myśle, że więcej i lepiej. Nie posiadam gier z tej serii bo mi się Halo nie podoba. Kto ma jakie zdanie takie ma, ale ja po prostu nie przedam.

6. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi się tam Halo podoba. Kupiłem kolejną część i w piątek przyjdzie do mnie ODST :). Lubię te klimaty.

7. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Heh graliście w Halo 3. Grać w pierwsze Halo na starym xboxie to było naprawdę COŚ! A że będzie nowe to się nawet cieszę.

8. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Mi się Halo3 podobało. Reach napewno będę posiadać.

9. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Halo sie kocha lub nienawidzi. :p Dla mnie Halo to wspaniała gra, dla innych najgorszy gniot. To nie jest normalna gra .

10. Xibron

Xibron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mhrok
    A mnie zastanawia, czy Halo wyjdzie z tego nurtu FPSowego... jest co prawda Halo Wars, ale to jedna gra na 5 obecnie, a w przyszłości powstanie pewnie jeszcze więcej FPSów. Niby taka popularna marka, ale jak dotąd to większe zróżnicowanie mamy poza grami: Kubki, komiksy, anime, książki, koszulki, figurki, karty itd... jest z czego wybierać. A jaki wybór mamy my, gracze?

11. beardo0

beardo0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Racja, ja moze w Halo Combat Evolved nie grałem na Xboxie, ale odpaliłem na kompie i wymiata. Pomimo upływu lat nadal wciąga jak cholera, multi wypasiony i mapy o wiele bardziej do mnie trafiają niż te z Halo 3. Po takim obcowaniu z Halo 1 od razu zacząłem chętniej podchodzić do późniejszych części.

12. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Halo wymiata - głównie przez firefight.

Fabuła dla czwórki? - kompilacja - ileśset lat po trójce na arenie działań po nowo zawiązanym i jeszcze trochę iskrzącymi po kątach pokoju próbuje pozamiatać nowe zagrożenie. Okazuje się, że pierścienie nie miały eksplodować ale implodować otwierając portal. Teraz Covenant (w skład którego wchodzą także i ludzie) musi zaprzestać ostatecznej anihilacji flod (zalewu - czy jak to tam tłumaczyli) i skorzystać z jego wiedzy. W cieniu zmagań ogromna firma PMC zaczyna zdobywać coraz większą siłę. Mówi się, że firmą steruje stary konstrukt AI o obliczu kobiety. Mówi się też,
    że w kluczowym momencie,
    odsłoni, schowany głęboko w swoich archiwach - największy atut covenantu,
    starego wojownika niosącego schedę dawnych grzechów ludzkości.

Prawda, że proste - halo+starcraft+lotr+mgs4+predator+titanic = sukces murowany :)
    Spece od M$ już liczą pieniądze ;)

13. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Popieram poprzedników, Halo to syf w czystej postaci. To, że robią tak szybko nową grę, oznacza tylko łapczywość twórców.

14. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Halo było przełomem na pierwszym X'ie. Pamiętam jak zagrywałem się na xlink'u w multi. Teraz jak patrzę na te nowe filmiki to nie widzę różnicy, zresztą już trójka na mnie nie podziałała. Może nowy silnik coś by zmienił...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum