1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozpoznanie napędu w konsoli.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dmxpl51, Marzec 24, 2012.

1. dmxpl51

dmxpl51 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz
    Siemka.
    Mam mały problem. Mianowicie kupuję konsole xbox 360 elite przez allegro i próbuje się dowiedzieć od sprzedającego jaki jest napęd zamontowany.
    Przesłałem mu ten linko [FAQ] XBOX360 . W którymś punkcie są podane jak wyglądają tacki poszczególnych napędów.
    Odpisał mi że wygląd tacki jest taki jak tacki nr. 3 tylko że odcień jest szary. Konsola ma date produkcji rok 2010. W związku z tym mam pytanie czy jest to napęd Liteon czy Benq?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niech sprawdzi kabelki :) Tzn kolor.

4. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Ja bym sie martwil czy to jasper, a nie napedem.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

5. alolile

alolile Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozbierz konsole i sprawdz : )

6. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    dziwne ja mam 2009 rok i mam jasper'a. A tu co 2010 i martwisz sie tym czy to jasper? Oczywiscie jeżeli nie ma tam MRF date 2010. Tylko service czy jakoś tam inaczej to wtedy można się martwić.

http://rosetta.null-zero.com/wp-content/uploads/2008/12/xbox360_model_guide.jpg Najlepiej po tym i niech zrobi fote.

Wczytywanie...

Poleć forum