1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rozpoznanie plyt platinum

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dybeq, Luty 14, 2012.

1. dybeq

dybeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Józefów
    witam planuje zakup plyt do nagrywania xgd3 do ihasa i mam pytanie czy te plyty beda dzialaly PLATINUM DVD+R DL 8,5GB 25 SZTUK WARSZAWA CENTRUM (2097188861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i gdzie moge znalesc zmodyfikowane fw pod te plyty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może i będą działały ale polecam raczej Verbatimy, najlepsze są i żadna nie pójdzie Ci do śmietnika w związku ze złym wypaleniem przez nagrywarkę tylko przez Ciebie.
    Nie ma z nimi żadnych problemów.

4. dybeq

dybeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Józefów
    tyle ze verbatimy sa 2x drozsze

5. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Dybeq fw pod platinum jest w moim temacie.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

6. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A oryginały !?

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Działają, możesz śmiało zamawiać, ja nagrałem na tych płytach już ok.30 gier i żadna nie poszła do kosza, 2 kolegów także nagrywa i się nie skarżą. Dużo osób Ci będzie pisać że najlepsze verbatimy, ale...
    FW pod każdy rodzaj płyt idzie samemu zmodyfikować programem MediaCodeSpeedEdit, poradnik jest na forum .

Wczytywanie...

Poleć forum