1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozpoznanie wersjil napędu Xbox Phat

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez harrymason88, Maj 2, 2012.

1. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Witam jak w temacie poza tym ze jest to Philiphs-Liteon chciałbym wiedzie jaka jest wersja?
    W poradniku Flash Liteon czytałem ze dash13146 zmienia wszystkie Liteony 02510 czyli jak mam dash 13604 to wersje napedu mam 02510?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    0251 dokladniej

4. Fellert

Fellert Guest

Po kablach z przodu konsoli we wnęce możesz jedynie rozpoznać producenta napędu nic więcej lite-ona np. po dashu 13599 łatwo bo wszystkie są już 0251 a jak jest starszy to najlepiej wrzucić aktualizację do konsoli do dasha który zmienia go w 0251 i po kłopocie.
    Co do reszty bez wyjęcia i podłączenia ciężko stwierdzić jaką wersję oprogramowania ma napęd.

5. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Mam dasha 13604 z LT2.0 czyli mam wersje 0251 o to mi chodziło:)Dzieki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum