1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rozpoznawanie mowy, zune dla XBL, porty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RiFF, Styczeń 14, 2011.

1. RiFF

RiFF Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Do czego sluzy rozpoznawanie mowy w kinekcie?
    Wiem ze rozpoznaje twarz i automatycznie loguje profil.
    Rozpoznawanie mowy sluzy do tego samego ale posluguje sie glosem? A moze sa jakies komendy glosowe?

2.W linku ponizej jest instrukcja jak pobraz zune na xboxa. Ale nie widze nigdzie u siebei na xboksie czegos takiego jak zune marketplace. Gdzie to moge znalezc?

http://www.zune.net/en-US/products/learningcenter/zunexbox/gettingstarted/videosources.htm

3. Mam Windows Vista home basic. Z tego co wiem Windows media center dziala dopiero od Visty Home Premium w gore (Jesli sie myle to sie uciesze ). Jestem wiec skazany na Zune lub Windows Media Player 11. Filmy leca w formacie divix elegancko z obu programow ale czy jest jakas mozliwosc wrzucenia napisow? Oczywiscie ciagle mowa o polaczeniu bezprzewodowym.

4. Jak otwiera sie porty (co to w ogle jest?) i gdzie to sie robi, bym nie musial za kazdym razem wylaczac firewalla zeby obejrzec film czy przejrzec foty. Antywiruch to Norton internetsecurity. Jednoczesnie mam tez Spybot Serch&Destroy (ale nie wiem czy ma to znaczenie).

5. Czasem niektorych filmikow, np takich z aparatu, nie chce odtwarzac z powodu braku kodekow. Jak je sciagnac na xboxa? Czy moze potrzebny jest jakis programdo konwersji pliku jeszcze na pc? Jesli tak to jak sie dowiedziec na jaki plik przekonwertowac zeby xbox odtwarzal?

Jesli otrzymam odpowiedz na choc jedno pytanie z powyzszych to... bede bardzo szczesliwy ;]
    Dziekuje serdecznie z gory.

Wczytywanie...

Poleć forum