1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozprawka prosze o pomoc ;/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dymkul, Grudzień 13, 2009.

1. Dymkul

Dymkul Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    typiara od polskiego ciśnie mnie z rozprawką której napisać nie umiem o to chodzi
    że każe mi ją pisać do póki nie dostane dobrej oceny dostałem 2 pały jedną bo raz nie przyniosłem a drugą zle napisałem i bedzie stawiała mi nastepne dopóki nie napisze jakoś tej rozprawki. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale może znajdzie się ktoś kto jest w stanie pomóc. Temat to:
    "Czy współczesny młody człowiek może swobodnie rozwijać swoje talenty?"

To jedna z moich prób napisania.
    Prosze o pomoc :rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Rozprawka musi mieć przynajmniej 2 strony A4 (ja tak u siebie miałem), w każdym akapicie musisz dać nową tezę udowadniąjąca twoją odpowiedź i ją rozwinąć do granic możliwości. Tych tez musi być przykładowo 3 (ale nie mniej)

Wczytywanie...

Poleć forum