Rozreklamowanie forum

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
Dodałem userbar na swoim koncie na Darmowe Gry Java, Darmowe Motywy, Darmowe Dzwonki! • nokia, forum nokia, darmowe gry Java nokia, darmowe dzwonki Nokia, gry na nokie, motywy nokia, darmowe motywy na nokie, darmowe gry na nokie, darmowe gry java, darmowe motywy nokia mógł bym się dogadać z tamtejszym administratorem czy nie umieścił by reklamy tego forum na swoim forum, za umieszczenie tutaj reklamy tamtego forum.
Ale niczego nie obiecuję.
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zawsze można zrobić też angielską wersję strony.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
To by było bez sensu na bieżąco trzeba by tłumaczyć nowe tematy i posty.
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zrobić Subforum i tyle. Cudzoziemcom i tak w większości chodzić będzie o dział download.
W sumie wiekszosci userow dzis przegladajacych forum zalezy tylko na tym.

Klikniecie w ikonke flagi przekierowywałoby na forum angielskie- z wlasnymi podzialami, jedynie dzial download bylby wspolny.

Taka koncepcja tylko, bo nie oszukujac sie nie sciagniemy tutaj wiekszej ilosci ludzi niz ma xklocki w Polsce.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
dawajcie na NK tam bedzie dora reklama;)
 

Brabus535

Banned
Użytkownik
dajcie jakieś pasujące banery tyo wstawie je na swoją strone xecuter.pl może w zamian wy wyświetlicie na stonie moje ;P
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pomysł żeby poprosić Zeratula z YT aby albo na swoim blogu zareklamował nasze forum albo w filmiku.Albo zrobić konto na youtube.
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pomysł żeby poprosić Zeratula z YT aby albo na swoim blogu zareklamował nasze forum albo w filmiku.Albo zrobić konto na youtube.
On nie za bardzo z piractwem. Bo to ISO w nazwie... ale jest alternatywa.
 

Czeslaw15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dawajcie na NK tam bedzie dora reklama;)
I co otworzył byś szkołe..."X360ISO" szkoła xbox360-userów :DD
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
A może trochę nie internetowo? Zrobic gotowe wzory vlepek do wydrukowania ew. zrobic konkurs na vlepkę i potem kolejny konkurs na zdjecie z przyklejoną vlepka w fajnym miejscu? Myśle że są tu ludzie z wiekszości wiekszych miast Polski więc może wypalić.
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
Niech sobie kazdy na swoim koncie na nk doda ten
.
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
1. Porobić vlepy i poprzyklejać gdzie się tylko da, jak to pisał 'nakoz'
2. Zrobić konkurs. Otworzyło by się temat konkurs, i kazdy by tam wpisywał, że chce uczestniczyć i numer swojego komunikatora.Zasadą było by, że ten kto się zgłosi musi mieć w opisie komunikatora powiedzmy " Najwieksze polskie forum o xbox360 - Największe Polskie forum o X360 (Xbox 360) " I raz na tydzień czy na ileś tam admin losowo by wybierał jeden numer i sprawdzał czy ta osoba ma taki opis, jeśli by miała to wygrywa powiedzmy koszulke forumową, a jeśli nie ma to nagroda przepada :< :p
 

Leon_S_Kennedy

Banned
Użytkownik
voodoo199 powiem ci ze to nie jest glupi pomysl . albo poprostu ranga na forum jakas wyzsza
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Darujcie sobie temat wlepek. Reklama poprzez wandalizm to nie reklama.
 

PiaER

Użytkownik
Użytkownik
Forum jest dosc dobrze spozycjonowane w google, wiec moim zdaniem nie potrzebujecie zadnej innej reklamy.
Ew. przydalby sie portal, ktory zawieralby poradniki umieszone juz na forum. Zawsze latwiej szuka sie informacji na stronie niz na forach.
Na sile mozna szukac nowych uzytkownikow kupujac liste mailingowa ldzui, ktorzy sa zarejestrowani na innych stronach o grach.
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Darujcie sobie temat wlepek. Reklama poprzez wandalizm to nie reklama.

Jak dla ciebie naklejki to wandalizm to nie pytam co sądzisz o graffiti... pewnie nie powiesz że to sztuka. Ja tylko zaproponowałem i myślę że brattanek i tak to weźmie pod uwagę a nie będzie się sugerował Twoim darujcie sobie.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
wlepki nie sa zle, ale osobiscie bym ich nie naklejal jak ktos ma projekt to jak najbardziej mozna go udostepnic forumowiczom
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak dla ciebie naklejki to wandalizm to nie pytam co sądzisz o graffiti... pewnie nie powiesz że to sztuka. Ja tylko zaproponowałem i myślę że brattanek i tak to weźmie pod uwagę a nie będzie się sugerował Twoim darujcie sobie.
Graffiti to sztuka (Graffiti, nie bezmyslny bazgroł), a co do wlepek to historia z reklama sieci 36i6 i jej bojkot najlepiej do tego pasuja, po tygodniu pół zdarte, poszarpane tylko szpecą tramwaje i przystanki.

PiaER dobrze mówi, kto miał tu trafić już trafił, może lepiej pomyśleć nad kwestią zachęcenia gości do rejestracji?

Z pustego i Salomon nie naleje- ot to.

Portal imho to najlepsze rozwiązanie.
 

Do góry Bottom