1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozróżnienie płyty głównej.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hakuo, Sierpień 10, 2011.

1. Hakuo

Hakuo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałbym się dowiedzieć jaką płytę główną mam w konsoli data produkcji konsoli to 28.08.2007(MFR Date) Premium 20gb z HDMI. Zapoznałem się z tym tematem http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-rozpoznac-jaspera-5731.html i sprawdziłem wejście na zasilacz i wynika z tego, że to Falcon, ale nie pasuje mi do Falcona, ponieważ posiadam zasilacz 203W oraz amperaż 12V---16,5A. Więc jak widzicie informacje są sprzeczne, to posiadam Falcona czy może też Zephyra? Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Raczej falcon to nie jest, chyba ze sie myle.A jaki amperaz masz na konsoli,taki sam jak na zasilaczu??

4. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Zephyra

5. Hakuo

Hakuo Świeżak Świeżak

Polubienia: