Rozszerzenie .000

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Witam!
Pobralem sobie gierke, po wypakowaniu pojawily sie 2 pliki .dvd i .000. Czytalem temat o wlasnie tym rozszerzeniu i wywnioskowalem z niego tyle, ze trzeba zmienic ".000" na ".iso" i w pliku .dvd zmienic .000 na .iso. Tak zrobilem i w polowie nagrywania wyskakuje blad, jak dobrze go rozumiem to chodzi o to, ze nie moze znalezc sciezek do zapisu czyli jakby plik .dvd byl zepsuty. Pomyslalem jednak, ze moze to wina plyty nagralem na drugiej i ten sam blad.
Prosze o pomoc :)
 

Szpaner94

Banned
Przejedź obraz AGBX (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś), on tam wszystko naprawia i dodaje .dvd.
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
plik .dvd ma pewno ok 1kb a plik .000 ok 7GB ? Jeżeli tak to poprostu w ImgBurn wskaż plik .dvd i wszystko powinno smigać.
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ABGxiem zrobiony byl obraz, blad wyskakuje tak przy 55%-65% instalacji.
 

maciek360

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam taki plik normalnie nagrałem Clonem CD wskazując plik .dvd i nic nie zmieniając.
 

zooooounk31

Banned

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
To jest chyba tylko dla tych co maja kilka plikow z rozszerzeniami .000, .001 itd.
 

atmpitbull

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Właśnie dziś ściągnąłem starą grę z WAVE1 i też miałem .000 potraktowałem go abgx dodał SS2 i nagrałem ImgBurn i śmiga aż miło instalacja na dysk też doszła do 100%.

A na jakiej płycie nagrywałeś? Jak jakaś nie znana firma to nagraj na Verbatimie ja nie nagrywam na innych płytach i nigdy nie miałem problemu.
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
zmianiales rozszerzenie na .iso czy sprawdziles i nagrales w formacie .000?
 

Zozozl

Banned
Boże co ma do tematu PŁYTA ???
Przejedź abgx'em do wypalania weś program ALCOHOL 120 %
Jak nie uda się to ściągnij od nowa ......Taki Los ŻEGLARZA .
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Postanowilem ze nie bede ryzykowal tylko sciagne inna wersje gry.
Ale ciekawi mnie czy nagrywa sie od razu gdy jest rozszerzenie .000 [czy wogole ABGX wykryje taki plik?], czy zmieniamy na .iso
 

Do góry Bottom