1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozszerzenie partycji na dysku (RGH)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karul, Luty 9, 2013.

1. karul

karul Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam dysk 320GB 2,5 cala podłączony kieszenią przez USB (rgh oczywiście jest). Na początku stworzyłem 4GB partycję na save'y (bo myślałem, że to tylko na save'y).
    Wszystkie gry rozpakowywuje na PC do xex i przenoszę na ten dysk 2,5 cala i jest ok.
    Nie wiem czy dobrze myśle, ale jeśli chodzi o xbla i dlc to trzeba je wrzucać na tą partycję Xboxową , tak? (u mnie tylko 4 GB)
    I teraz moje pytanie. Jak powiększyć tą partycję, ew. stworzyć drugą, żeby nie musieć kasować zawartości całego dysku, bo oczywiście 300GB już jest zajęte. Chciałbym powiększyć do ok. 30GB. (chyba starczy)

Wczytywanie...

Poleć forum