1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozszerzona gwarancja Warto ??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Zivia, Sierpień 12, 2014.

1. Zivia

Zivia Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lbn
    Witam mam zamiar kupić nowego X i mam takie pytanie czy opłaca się dokopywać gwarancje czy ktoś miał styczność z tym znaczy czy zgłaszane usterki były naprawienie od razu i bez problemowo bo jak czytałem w mądrym internecie są z tym czasami problemy bo jeżeli tak jest to poczekam sobie jeszcze chwile po premierze i kupie sobie używkę zawsze to trochę taniej ;pp

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    na uzywke to bedziesz musial raczej sporo poczekac, a dokupywanie gwarancji to obowiazuje tylko w sklepie z tego co wiem, MS nie przedluza chyba gwarancji wiec to zalezy od sklepu jak podchodza do takich rzeczy

4. Zivia

Zivia Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lbn
    Poszukam tzw nie udanych prezentów zawsze troszkę mniej z tej nie małej kwoty albo kupię używaną za granicy

5. Alfi8710

Alfi8710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sprawdź czy aby na pewno jest to przedłużenie gwarancji bo zwykle pod tą nazwą kryje się ubezpieczenie produktu, jak np. w Euro RTV AGD. Poza tym jeżeli jest to "gwarancja", która oferuje sklep, a nie producent, to procedura naprawy jest już zupełnie inna niż ta oficjalna i moze potrwać dłużej.

Wczytywanie...

Poleć forum