1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rozwalony pad.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Konrad Mrok PL, Wrzesień 4, 2010.

1. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    Siemka. Dzisiaj niestety oberwał mój pad i to dość mocno, tam gdzie znajduję się gniazdo na słuchawki była szczelina a jeden gwint śruby się po prostu ułamał. Pad jest już jakoś złożony i posklejany i nic po za tym mu nie jest ale wolałbym go oddać do serwisu. Tylko jest teraz taka sprawa że gwarancja na akcesoria skończyła mi się 30 czerwca. I może ktoś wie czy Ms jeszcze mi go wymieni za darmo a jak nie to ile by to kosztowało??

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Rozwalonego pada z twojej winy nikt ci nie wymieni.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Dokładnie, pozostaje ci jedynie kupno nowego pada. Ale skoro działa ci ten stary to po co ?

Wczytywanie...

Poleć forum