1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RroD 0020 w 0030

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kermit04, Październik 15, 2010.

1. kermit04

kermit04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam juz bardzo mało cierpliwości przy moim Xpudle miałem juz 2 razy rrody i 2 razy odwiedziło pudło serwis i tylko wydałem po 200 zł za serwis a najgorsze, że mam teraz rroda 3ci raz, po moim błędzie, bo postawiłem go nad dekoderem i walczyłem go 3 razy sie zawiesił od razu i 4 raz juz sie nie włączył.
    Kod błędu to 0020 ale po 5 sekundach konsola automatycznie sie wyłacza tylko swieci rrod z błędem 0030 ma ktos jakis pomysł na to co zrobic??
    Dzieki z góry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    0030 - Problem z kontrola temperatury.

0020/0023 - Problem z Bootowaniem

przegrzewa sie i przez to nie bootuje - prawdopodobnie
    ustaw go w innym chłodnym miejscu żeby miał po kilkanaście centymetrów luzu z każdej strony
    no i raczej nie stawiaj go na czymś ciepłym i sprwdź czy działa ?

4. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Za pierwszym razem trzeba było odesłać do Microsoftu , może nie wysłałeś bo przerobiona ,jeśli tak to zaoszczędziłeś na grach teraz kup sobie nową konsolę

5. dawid27

dawid27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. kermit04

kermit04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pierwszego Rroda miałem z 6 miesięcy temu a konsolka jest z 2006r wiec po 3 miesiącach od pierwszej naprawy miałem drugiego wiec nie ma mowy o odsyłaniu do M$.
    Próbowałem robić Xclamp Fix ale nie pomogło zastanawiam sie nad użyciem pistoletu gazowego by wygrzać płytę główną, co myślicie?
    PS Napaliłem na, F1 2010 kiedy tylko dowiedziałem się sie, że będzie a tu miesiąc przed premierą padła mi ponownie, ale peszek. . .

7. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Lepiej sam nie przegrzewaj bo tylko zrypiesz sprawe. Ja też miałem wcześniej konsole z 2007 roku Falcona, tez miałem kod błędu 0020, zacząłem grzać opalarką tak że nic z tego nie było. Odesłałem do fachowca, powiedział mi że trzeba postawic nowe kule. Dałem sobie spokój kupiłem sobie Jasperka.

8. kermit04

kermit04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki chyba tez tak zrobie tylko bede musiał sie pozbyc tego wszystkiego bo mam wersje Premium moze cos dostane za zestaw jezeli ktos kupi

Wczytywanie...

Poleć forum