1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rrod 0031 po aktualizacji freebota

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dachuwka666, Kwiecień 22, 2012.

1. dachuwka666

dachuwka666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałem dzisiaj zaktualizować konsolę do najnowszego dashboardu, ze względu że posiadam JTAG zgrałem przez sieciówke klucz i cały nand. Stworzyłem obraz nowego zmodyfikowanego nandu w programie Jrunner, zaktualizowałem przez usb. Po aktualizacji wyświetla mi 3 czerwone diody, błąd 0031(rzadko spotykany, nie znalazłem czego dotyczy, ale najprawdopodobniej bootowania) konsole rozpoznawałem po wtyczce i zasilaczu, był niby 175W i bez HDMI czyli OPUS i taki stworzyłem nand. Ale jednak chyba mam XENONA przynajmniej tak JRUNNER rozpoznawał nand, najwidoczniej ktoś przerobił w Xie wtyczke :(. Czy mogę wgrać starego nanda albo zmodyfikowanego pod najnowszy dashboard pod plyte xenon w jakis sposob??? Czy konsola jest jeszcze do odratowania??

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Możesz wgrać nand przez usb spi flasher, lub przez kabelek LPT.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    możesz zrzut nandu sprawdzić programem nandhealer i sprawdź dokładnie pod jaką płytę był przygotowany. No i podstawowe pytanie czy masz JTAG czy RGH

Żeby wskrzesić konsole musisz nand który wyciągłeś na początku wrzucić za pomocą programatora.

5. dachuwka666

dachuwka666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam JTAG, i zgrany nand przez FTP, czyli orginalnego nandu nie mam. Jak wgrać nanda przez port LPT??

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    ściągnij program JTAG TOOL tam wszystko pisze dokladnie

Wczytywanie...

Poleć forum